Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Calibra cabrio ervin cu un nou interior (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6389-calibra-cabrio-ervin-interior.html)

ZoliaT 02-07-05 01:49

Calibra cabrio ervin cu un nou interior
 
5 Attachment(s)
Calibra cabrio a lui ervin are acum un nou interior.

Astept comentariile voastre

orlando 02-07-05 10:57

extraordinar noul interior...
salvatzi zebrele!!!
:wave: :wave:

Alexutzzz 02-07-05 11:06

prea excentrica :(:( mie unu nu prea imi place la interior exterior de exceptie

ZooM-ZooM 02-07-05 11:43

ma cam deruteaza...serios...nu as putea conduce asa...tind sa numar liniile in continuu :lol: :lol: :lol:
oricum,combinatia cu piele neagra e dragutza...dar parca prea \"P.I.M.P.\" :)) e mai reusit decat cel anterior,parerea mea

mike20 02-07-05 18:35

1 Attachment(s)
imi placea mai mult cum era inainte...era mai sport

Alexutzzz 02-07-05 19:12

dap mult mai misto innainte arata a masina nu a grajd :P oricum nu imi place deloc interioru acum cum am scris si mai sus

TND--TEAM 02-07-05 19:39

cred ca este ce unicat in romania , este mult mai frumoasa decat inainte, dupa parerea mea masinile trebuie sa suporte modificari sau schimbari ca altfel lumea... se cam plictiseste :lol:

cioli17 02-07-05 19:53

mai baga multi bani in trompeta aia de maisna cu motor de 1.6 ? :roll:

Corse 02-07-05 20:11

naspa nu este la poll? :lol: e aiurea
cred ca nu are sistem de franare Bosch pe masina, deaia a laut toate zebrele inauntru :wink:

tox 03-07-05 03:44

execrabil! de ce nu am optiuni la poll pt \"foarte naspa\" ?

alexutzu 03-07-05 08:54

acest POLL nu este facut asa cum trebuie!!!! de ce nu am si optiunea de a vota KITCH?????
in fine nu-mi place mi se pare o taranie/tiganie, bleah ce scarbos

alexutzu 03-07-05 08:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cioli17\"
mai baga multi bani in trompeta aia de maisna cu motor de 1.6 ? :roll:

el baga bani doar in aspect, dar dupa cum stie mai toata lumea el nu merge la curse asa ca nu il pasioneaza viteza :lol:

Antedos EVO 03-07-05 15:32

Ugh...
 
Cred ca si io as tine-o doar intr-o vitrina asa de aspect, nu de alta dar parca ma dor ochii si cand ma uit la poze, ca sa nu ma mai gandesc cum ar fi la volan.

pimp_lex 03-07-05 15:53

oribil

incearca sa imite unele interioare \"pimped out\" de pe low-riderele americane dar cum aceasta e o calibra cabrio a iesit un : kitch

baghy83 03-07-05 17:28

mie nu imi place.bate prea tare la ochi.nuuuuuuu


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

- Copyright 2026 4Tuning