![]() |
Calibra cabrio ervin cu un nou interior
5 Attachment(s)
Calibra cabrio a lui ervin are acum un nou interior.
Astept comentariile voastre |
extraordinar noul interior...
salvatzi zebrele!!! :wave: :wave: |
prea excentrica :(:( mie unu nu prea imi place la interior exterior de exceptie
|
ma cam deruteaza...serios...nu as putea conduce asa...tind sa numar liniile in continuu :lol: :lol: :lol:
oricum,combinatia cu piele neagra e dragutza...dar parca prea \"P.I.M.P.\" :)) e mai reusit decat cel anterior,parerea mea |
1 Attachment(s)
imi placea mai mult cum era inainte...era mai sport
|
dap mult mai misto innainte arata a masina nu a grajd :P oricum nu imi place deloc interioru acum cum am scris si mai sus
|
cred ca este ce unicat in romania , este mult mai frumoasa decat inainte, dupa parerea mea masinile trebuie sa suporte modificari sau schimbari ca altfel lumea... se cam plictiseste :lol:
|
mai baga multi bani in trompeta aia de maisna cu motor de 1.6 ? :roll:
|
naspa nu este la poll? :lol: e aiurea
cred ca nu are sistem de franare Bosch pe masina, deaia a laut toate zebrele inauntru :wink: |
execrabil! de ce nu am optiuni la poll pt \"foarte naspa\" ?
|
acest POLL nu este facut asa cum trebuie!!!! de ce nu am si optiunea de a vota KITCH?????
in fine nu-mi place mi se pare o taranie/tiganie, bleah ce scarbos |
Re:
Quote:
|
Ugh...
Cred ca si io as tine-o doar intr-o vitrina asa de aspect, nu de alta dar parca ma dor ochii si cand ma uit la poze, ca sa nu ma mai gandesc cum ar fi la volan.
|
oribil
incearca sa imite unele interioare \"pimped out\" de pe low-riderele americane dar cum aceasta e o calibra cabrio a iesit un : kitch |
mie nu imi place.bate prea tare la ochi.nuuuuuuu
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning