![]() |
Jujitsu Demonstration Team 2007
|
Re: Jujitsu Demonstration Team 2007
:lol:cum a cazut ala in canal:lol:...piesa din fundal a facut tot clipu...
|
Re: Jujitsu Demonstration Team 2007
cea mai tare faza posibila ... mai ales ala cu capacu de canal ... :lol:
|
Re: Jujitsu Demonstration Team 2007
pe ala l`a batut canalu`:lol:
|
Re: Jujitsu Demonstration Team 2007
Ala cu canalul face tot filmuletul:)) oricum e tare in loc sa stranga bani pentru sicriu astora le arde de bataie:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning