Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   merge pus bixenon (lupa) dak nu are din fabrica? (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/63550-merge-pus-bixenon-lupa-dak-fabrica.html)

Bxenon 20-01-08 19:27

merge pus bixenon (lupa) dak nu are din fabrica?
 
vreau ...kand o sami iau anu asta ..sper 320 Ci (din 2000 incoace) si nu gasesc cu bixenon ,cu lupa ,.... dak nu are bixenon , lupa aia .., merge sai pun lupa aia ..fara sa skimb tot faru...? ( se gaseste separat de far?? )
MS :D

Skillzu 20-01-08 20:18

Re: merge pus bixenon (lupa) dak nu are din fabrica?
 
Quote:

Originally Posted by Bxenon (Post 1303863)
vreau ...kand o sami iau anu asta ..sper 320 Ci (din 2000 incoace) si nu gasesc cu bixenon ,cu lupa ,.... dak nu are bixenon , lupa aia .., merge sai pun lupa aia ..fara sa skimb tot faru...? ( se gaseste separat de far?? )
MS :D

bixenon nu inseamna lupa. ;)

nu stiu cum e la E46,dar in mod normal ar fi faza scurta pe lupa(exterior - langa semnale),si faza lunga pe oglinda normala (cele din interior - de langa nari).
si nu stiu daca ai cum sa-i pui lupa daca nu au farurile din fabrica.dar majoritatea au lupa oricum.


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning