![]() |
merge pus bixenon (lupa) dak nu are din fabrica?
vreau ...kand o sami iau anu asta ..sper 320 Ci (din 2000 incoace) si nu gasesc cu bixenon ,cu lupa ,.... dak nu are bixenon , lupa aia .., merge sai pun lupa aia ..fara sa skimb tot faru...? ( se gaseste separat de far?? )
MS :D |
Re: merge pus bixenon (lupa) dak nu are din fabrica?
Quote:
nu stiu cum e la E46,dar in mod normal ar fi faza scurta pe lupa(exterior - langa semnale),si faza lunga pe oglinda normala (cele din interior - de langa nari). si nu stiu daca ai cum sa-i pui lupa daca nu au farurile din fabrica.dar majoritatea au lupa oricum. |
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning