![]() |
Salut
SALUT SUNT NOU CU MASINA SI AS VREA SA O TUNEZ AM UN LOGAN NOU VISINIU 1.5DCI AS DORI SI EU NISTE SFATURI SI NISTE SITEURI UNDE AS PUTEA GASI CEVA INTERESANT PT EA ...VA ROG AJUTATIMA:sad:
|
Re: Salut
Uff Cu Gandu Ca Vreau Sa O Tunez Si Eu Un Pic Mia Venit In Minte Un Gand Care Ma Descurajeaza ... Oare E Voie Sa Umbli Cu Masini Tunate Prin Romania :))
|
Re: Salut
Quote:
cat despre tuning la ce te referi? exterior, interior sau motor? p.s. roaga un moderator sa iti mute anuntul la masina mea dacia si sa pui si ceva poze cu masina ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning