Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Daewoo music (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/63313-daewoo-music.html)

D o n n 18-01-08 10:53

Daewoo music
 
muzica din masina va afecteaza stilul de condus?sper k nu mai e deskis acest topic..nu sunt eu in masura sa zic daca afecteaza sau nu si daia apelez la voi...:D sper sa va dati seama ce vrea sa zica intrebarea... :)

BGD_NNE 18-01-08 10:59

Re: music
 
Muzik pe care o asculti are un impact psihologic si uneori cred ca poate afecta si stilul de condus !

D o n n 18-01-08 12:08

Re: music
 
:D io zic k at kand conduci si asculti tokyo drift...

nucu_as 18-01-08 14:46

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1299290)
:D io zic k at kand conduci si asculti tokyo drift...

daca ai vazut filmul si asculti melodia in timp ce mergi....:D:D:D:D creca bagi piciorul in ea de o gasesc dracii :shock::shock::shock::shock:

Snapy_xxl 18-01-08 16:21

Re: music
 
Daca ascult in masina Fly Project, hip-hop, rock sau stiu yo ce alte gen mai "saltaret", poi atunci nu mai exista limita de viteza. Sunt constient de ce fac :lol:

D o n n 20-01-08 19:00

Re: music
 
da dar....iti vine asa o pofta mai "nebuna" de viteza;))care vreti niste mel asa ...mai misto pt masina...va dau eu pe mess;)

DACIA-Wrc 20-01-08 19:55

Re: music
 
1 Attachment(s)
eu va pun aici o piesa de masina :P
fratii petreus-fecioresc din maramures.

D o n n 20-01-08 20:08

Re: music
 
daca asc asa ceva...cred k ma ia toate durerile..si nu ajung intrteg cu masina...o lovesc undeva:)))))asta iti provoaca nervi dureri de cap...deja imi provoca mie akm:))

DACIA-Wrc 20-01-08 20:12

Re: music
 
:) asa nu se pot face accidente :P

D o n n 20-01-08 20:14

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 1303992)
:) asa nu se pot face accidente :P

adika,cu mel aia nu se pot face accidente?orikm provoaca o stare asa....de nervi la maxim....cel putin mie...scartzaitul ala:))

D o n n 20-01-08 20:23

Re: music
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1304000)
adika,cu mel aia nu se pot face accidente?orikm provoaca o stare asa....de nervi la maxim....cel putin mie...scartzaitul ala:))

uite mel asta....iti da o senzatie de nfs...cand incepe prmele 50-60 sec...skimbi vitezele la 4000 rpm

XoRRo 20-01-08 21:03

Re: music
 
la mine are efect cand ascult prodigy.... atunci imi vine chefu de talpa.... si dispare daca ascult emisiuni la radio :)

diesel_IQ 20-01-08 23:27

Re: music
 
daca vreti un codus ca lumea recomand "three six mafia"

Snapy_xxl 21-01-08 08:08

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by XoRRo (Post 1304118)
la mine are efect cand ascult prodigy.... atunci imi vine chefu de talpa.... si dispare daca ascult emisiuni la radio :)

am un cd-u facut special pt masina numa cu prodigy :lol:

BGD_NNE 21-01-08 09:44

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by diesel_IQ (Post 1304405)
daca vreti un codus ca lumea recomand "three six mafia"

Mare dreptate adre domnul Diesel :twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning