![]() |
Jenti Dacie
Ma intereseaza dupa ce an era pus la 1300 jenti pentru cauciuc fara camera (tubless).
|
Re: Jenti Dacie
cred ca de cand s-au facut.eu am jante de 1300 si am cauciucuri tubeles.nu din cauza jantelor nu au pus ei tubeles de cand au facut dacia ci din cauza cauciucurilor.
|
Re: Jenti Dacie
Normal janta pentru tubless are o mica buza langa peretele ca un safety.
|
Re: Jenti Dacie
nu conteaza janta ci anvelopa asa cum sa mai zis buza aia cred ca zici de cele balon adica ami late ca cele de 1300
|
Re: Jenti Dacie
1 Attachment(s)
Asa arata janta facut pentru cauciuc tubless.
|
Re: Jenti Dacie
Pana la urma am aflat. Erau pusa la Dacii dupa '96 ian.
Cu ocazia asta cumpa 6 bucati din jurul clujului. |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning