Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   styling japonez sau mania fanilor unde poate duce (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6260-styling-japonez-mania-fanilor-poate-duce.html)

hasky 26-06-05 21:09

styling japonez sau mania fanilor unde poate duce
 
9 Attachment(s)
aceste modificari ale masinilor sunt exprimarea fanilor japonezi fata de cantareatza ayumi hamasaki..... considerati acest lucru benefic pentru stylingul auto sau e doar un kitch sau o forma de protest fata de societatea japoneza?????

WRC-rulez 26-06-05 21:15

KITCH 100% :lol: :lol:

ZanDer 26-06-05 22:00

deci din ce vad eu aici pot doar sa spun ca aici evident a fost multa munca bagata si timp si rabdare le fel ... cred ca deja spoilerele alea si eleroanele alea deja s'o trecut pe linia de productie a vre'unui \"tuner\" cine sjtie :lol: totusi daca ar fi fost doar o masina as fi spus kitch da asa cand vad asa de multe parca imi vine sa gandesc ... in orice caz vad ca gusturi la jenti au cat de cat si se pricep si la pictat ... deci io nu'l numesc kitch l'as numio mai mult \"arta\" a mai multor fani infocati :lol:

alexutzu 26-06-05 22:09

cred ca nu le place alora muzica ei si s-au pus oamenii pe caterinca

oricum majoritatea care se apuca de chestia asta cu dubitele, majoritatea aborda cam acelasi stil........... EXCENTRIC

oricum sincer mie mi se par niste JEGURI

DVDValy 26-06-05 22:10

doamne ce urat arata :)

Al3xius 26-06-05 23:03

cred ca daca se rezumau doar la picturi era mai bine...oricum munca lor , banii lor...nu ma bag! :roll: :lol:

TND--TEAM 27-06-05 11:46

Katerinca frate nu mai au ce face cu bani , :x

luca 27-06-05 11:47

Cred ca sunt de la vreo firma ceva, masini de reclama, etc. Sau poate cum gasim noi aici kitch-uri asa au si aia acolo porcariile alea. :confused2 :chew:

AlexT 27-06-05 13:41

cat pot sa fie de urate...

hasky 27-06-05 16:38

promit ca o sa aduc f multe astfel de exemple din toata lumea pt a putea comenta ce fac uni si alti ....ca sa vedem ca nu suntem singurii .... care punem m3 gti 16v pe o dacie nike sau sena pe luneta etc.....
exemple sunt multe vor fi si negative si pozitive dar voi va trebui sa le comentati si sa va exprimati parerile .... multumim

EvLSant0S 27-06-05 19:20

Sunt pur si simplu interesante ...

madfish 29-06-05 08:08

multa munca si multzi bani degeaba ...

blowwind 29-06-05 11:24

poate e un grup de batranei care nu au ce face si s`au gandit sa`si \"prepare\" si ei masinile pt a iesi putin in evidenta...desenele ...hmm...cred ca intruchipeaza ceea ce ei n`au avut in tinerete :))

HAL 30-06-05 15:15

bani aruncati dar dehh nus ai mei asha ca nu ma bag!!

oricum neste jeguri!! dar nu umblam noi cu ele asha ca bravo lor daca le plac!!

poate la ei o fi schmecherie sa ai o duba cu steroizi dinasta!! :shock: :?

DaciaMustang 02-07-05 12:43

mie nu-mi plac, sunt urate cu draci, dar totusi...chiar avetzi 2peu sa comparatzi kitch-urile de la noi cu masinutzele alea? nu avetzi si voi un ochi format sa vedetzi ca o dacie cu 3 eleroane si sticker \"nike\" nu se compara cu alea? cat a muncit un manelist de la noi sa puna 3 eleroane unu peste altu (si asa puse ca dracu) si un sticker pe luneta si cat au muncit japonezii aia la body-kit-uri (sau cat i-a costat pe manelisti si cat i-a costat pe japonezi)? repet, mie nu-mi plac pentru ca sunt exagerate si...sunt dubitze, dar nu poti compara dacia unui manelist cu dubitzele alea


All times are GMT +2. The time now is 05:19.

- Copyright 2024 4Tuning