Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Peugeot (https://forum.4tuning.ro/281-discutii-peugeot.html)
-   -   Sall All..hellp (https://forum.4tuning.ro/281-discutii-peugeot/62505-sall-all-hellp.html)

daniii_86 11-01-08 11:04

Sall All..hellp
 
10 Attachment(s)
Sall

momentan nam un peugeot...am un astra coupe bertone ...dar mi sa propus un skimb cu un 206 cc ...va rog frumos dc puteti sami raspundeti si mie la cateva intrebari :
1-consum in bucuresti ..motor 1.6 16v 110 cai
2 viteza maxima
3 sunt probleme cu capotatrea decapotarea..adik cedeaza pistoanele etc ceva ?
4 cat de fiabila este aceasta masina ...
5 si ultima ...KIAR INKAP 4 oameni sau doar in talon ... eu nus mare 178 si vor 65 kg deci in spatele meu cred k incape cineva ....sau ?

ms frumos anticipat ..pun si 2 3 poze

pjo_dorin 12-01-08 15:36

Re: Sall All..hellp
 
uite-te pe forum pejo.ro acolo o sa afli cam tot ce vrei despre 206cc!!

daniii_86 13-01-08 11:53

Re: Sall All..hellp
 
aici nu are nimeni 206 cc ?


All times are GMT +2. The time now is 07:33.

- Copyright 2026 4Tuning