![]() |
Sall All..hellp
10 Attachment(s)
Sall
momentan nam un peugeot...am un astra coupe bertone ...dar mi sa propus un skimb cu un 206 cc ...va rog frumos dc puteti sami raspundeti si mie la cateva intrebari : 1-consum in bucuresti ..motor 1.6 16v 110 cai 2 viteza maxima 3 sunt probleme cu capotatrea decapotarea..adik cedeaza pistoanele etc ceva ? 4 cat de fiabila este aceasta masina ... 5 si ultima ...KIAR INKAP 4 oameni sau doar in talon ... eu nus mare 178 si vor 65 kg deci in spatele meu cred k incape cineva ....sau ? ms frumos anticipat ..pun si 2 3 poze |
Re: Sall All..hellp
uite-te pe forum pejo.ro acolo o sa afli cam tot ce vrei despre 206cc!!
|
Re: Sall All..hellp
aici nu are nimeni 206 cc ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning