![]() |
520d nu prea ma pricep si as dori si eu pareri
am auzit ca motoru nu se potriveste,cade repede,e adevarat???
si cum trebuie intretinuta masina???costul reviziilor,la cat timp??? VA MULTUMESC |
Re: 520d nu prea ma pricep si as dori si eu pareri
Nu cade motorul, stiu exemplare care au 300.000 Km si merg foarte bine. Este cel mai economic E39.
|
Re: 520d nu prea ma pricep si as dori si eu pareri
daca motorul e terminat o sa cada normal ...dar in principiu daca e un motor bun n-ai nici o treaba ...da consuma fff putin masina destul de puternica ...reviziile in functie de ulei ..eu zic sa bagi ceva full sintetic si n-ai treaba 15 mii de KM, nu stiu cat te ajung filtrele dar cu uleiul scapi pana in 3 mil ..filtrele nu cred ca coste si ele mai mult de 3 mil !masina merita !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning