Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Adidas Predator (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/61991-vand-adidas-predator.html)

F.R.Sonic 06-01-08 16:41

Vand Adidas Predator
 
5 Attachment(s)
Vand Adidas Predator originale din piele
Purtate o singura data la un mic "antrenament"(a fost mai mult alergare jumate de ora) :rolleyes2
Impecabile, nu prezinta zgarieturi sau rupturi, ca si noi.
Marime: 44
Pret: 300 Lei (negociabil)
Ma gasiti la telefoanele:
0728 210 998
0768 837 671
sau pe mess FastRacingSonic (va rog specificati ca pt ghete :rolleyes2 )
Si poze reale

F.R.Sonic 12-01-08 23:01

Re: Vand Adidas Predator
 
Nici un iubitor al sportului cu balonul rotund interesat? :)
Negociabil, sunt ca si noi ..stau pe dulap ghetele de o luna si ceva..

F.R.Sonic 20-01-08 18:02

Re: Vand Adidas Predator
 
280 lei .... UP!

F.R.Sonic 25-01-08 11:50

Re: Vand Adidas Predator
 
2.7oo.ooo lei vechi... sunt impecabile!

F.R.Sonic 04-02-08 11:21

Re: Vand Adidas Predator
 
Hopa sus!!

F.R.Sonic 28-02-08 22:18

Re: Vand Adidas Predator
 
mai putem negocia la pret ;)..sunt un om rezonabil la mine stau degeaba :(

F.R.Sonic 03-03-08 23:35

Re: Vand Adidas Predator
 
250! ultimu pret..

F.R.Sonic 12-03-08 00:25

Re: Vand Adidas Predator
 
nimeni, nimic? Daca e cineva interesat din Bucuresti eu vin la 4tuning day's pot sa-i aduc personal...
...up! hai ca sta pe dulap degeaba, care este! :) sunt ca si noi :!:

F.R.Sonic 03-05-08 17:02

Re: Vand Adidas Predator
 
Va rog inchideti topicul!
Nu mai sunt de vanzare..m-am apucat iar de fotbal :lol: :D


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning