Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motoare (https://forum.4tuning.ro/463-motoare.html)
-   -   vand c20let (https://forum.4tuning.ro/463-motoare/61979-vand-c20let.html)

ofroad2003 06-01-08 13:19

vand c20let
 
chiuloasa ,bloc ,pistoane ,vilbrochen ,baie, ax came

Cipin-KUS 07-01-08 03:25

Re: vand c20let
 
pret?......

mad max 07-01-08 23:05

Re: vand c20let
 
Electronica , cutie de viteze,anexe ai?
Pret?

ofroad2003 10-01-08 21:03

Re: vand c20let
 
treaba sta asa:motoru e asa cum e (desfacut de mine)nu am electrica nici cutia.eu am dat de el la o dezmembrare si lam luat pt mine,io am o vectra cu un c 20 ne si dupa ce am aflat ce poate motoru am zis ca gasesc una cu motoru bulit la nemti si am impuscat iepurele.motoru e desfacut ca lam desfacut sa vad daca e forjat sau nu daca are buza la cilindru sa vad cum sta cu cuzinetii vilbrochenu.sant beton toate.inca nu are oglinda facuta bine .cred ca masina de la care provine a stat in ceva mlastina draq stie ca injectoarele erau ful cu mal si nisip si rampa de la ele tot asa .tot ce a fost rau sau cat de putin oxidat am aruncat.inclusiv role si pinioane de distributie restu leam pus la vaselina pentru cand le vine vremea.
Deci treaba sta asa mai am :
-blocu cu vilbrochenu
-pistoanele complete cu segmenti cu tot(cum iam scos)
-chiuloasa goala numai cu supapele
-axe cu came
-baia de ulei
-galeria de admisie
Asa ca la cat ma stiu eu astea merita ceva.
Veniti voi cu o oferta si pate batem palma.
Piesele nu fug stau cuminti in vaselina

ofroad2003 27-01-08 15:12

Re: vand c20let
 
nimeni nimic?

ofroad2003 07-02-08 20:37

Re: vand c20let
 
pana la urma poate nici nu il dau

Cipin-KUS 07-02-08 23:35

Re: vand c20let
 
pai pune si tu un pret informativ.....sa stim si noi la ce te astepti

ofroad2003 08-02-08 19:30

Re: vand c20let
 
sa dus si motoru imi pare rau .

ofroad2003 11-02-08 23:32

Re: vand c20let
 
mai am chiuloasa

ofroad2003 13-02-08 17:57

Re: vand c20let
 
nimeni la chiuloasa.o sa se duca si asta.parca vad

DRooPY 15-02-08 08:58

Re: vand c20let
 
pistoanele le mai ai !?

ofroad2003 15-02-08 13:01

Re: vand c20let
 
nu leam dat odata cu blocu.imi pare rau

GTA 24-02-08 00:33

Re: vand c20let
 
Quote:

Originally Posted by ofroad2003 (Post 1354710)
nimeni la chiuloasa.o sa se duca si asta.parca vad

Am eu restul......mai putin chiulasa....:)

ofroad2003 24-02-08 12:21

Re: vand c20let
 
baga un pret si ma scap de doamna

ofroad2003 03-04-08 23:28

Re: vand c20let
 
am facut rost de pistoane si vreau sa dau chiulasa asta ca deja putrezeste in vaselina.nu ma ajuta nimeni
?


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning