![]() |
Morning walk through Hong Kong
9 Attachment(s)
ce frumos e sa te lafai in milioane de dolari :) :arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
eu nu inteleg ce e de ras aici.periculosi astia
|
bv lor ca isi permit asemenea bijuterii...
ce pot sa zic ca nu sunt invidios...da sunt bijuterii asta e clar! |
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ... din toate alea as prefera Supra aia din prima poza ... sincer ...
|
Eu as alege ori Carrera GT ori F50-u'! 8)
|
Re:
Quote:
|
io ash alege`o pe oricare nu m`are deranja nici una din ele
|
eu mi-as alege m5-ul... nush dak mi-as permite sa intretin mai mult de atat... :lol: :lol:
|
mda..saracutii de ei:)))...dar...cine are ceva impotriva lor :roll:
eu cred ca 512 TRul ar sta f bine pe langa mine... :cry: |
eu aleg pe aia dintre carrera gt si f 50 :D ..... ma multumesc cu atat :)
|
Re:
Quote:
|
deci bmw-ul ala e cea mai \"banala\" masina de pe acolo.....si cand te gandesti k si ala costa un sac de bani.....
|
mdeah...prea tare..... :shock: cred k as lesina dak as vedea toate astea la un loc intr-o zi in buc....sua oriunde...
ps.:am totusi impreasia k e o intalnire ceva..k totusi.....prea.... |
oricum un Ferri Testarossa mi-ar surade ..mai mult totusi dekat un F50 in care iti tremura creierii fara sa lovesti masina :wink:
asta se dovedeste a fi topic de preferintze :twisted: si eu una, si eu, de parca ni le-ar da cineva,... :( stam totzi si salivam :dribble: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning