Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina.html)
-   -   Discutii diverse intre userii Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina/61923-discutii-diverse-userii-slatina.html)

trafy-vr6 05-01-08 20:04

Discutii diverse intre userii Slatina
 
hai sa vb despre orice:))



incep eu cu o intrebare: De ce nu mai posteaza nimeni? cum v`ati distrat de revelion? bautura alea alea? hai matiule ca tu trebuie sa sti:D

matiu13 07-01-08 11:11

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
ma trafy sa-ti rasp la intrebarea cu de ce nu mai zice nimeni nimic nu stiu,ca vad ca au disparut toti,nu mai zice nimeni nimic....etc....de revelion,la fel nu prea am sa-ti zic nimic,am fost pe la niste prieteni...cam atat...

nucu_as 10-01-08 08:37

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
mda....mai sunt si vacante prelungite....la uni dureaza pana dupa Sf. ION...asta e si la mine la fel...ca ma cheama Ionut iar pe fetita mea Ioana...
am baut ne-am chefuit mai am facut cerculete...m-am blocat cu masina prin zapada....hmmmm....chesti inevitabile pe o asemenea vreme....:-P

trafy-vr6 10-01-08 21:49

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
La Multi Ani Nucu:P sa`ti traiasca fetita....frumos te`ai distrat...chiar si la partea cu blocatu:P

matiu vad ca ai avut un revelion plictisitor:)))

nucu_as 11-01-08 08:02

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1286337)
La Multi Ani Nucu:P sa`ti traiasca fetita....frumos te`ai distrat...chiar si la partea cu blocatu:P

matiu vad ca ai avut un revelion plictisitor:)))

La multi ani pt toata lumea...da am avut parte de ceva distractie...mai mai sa ma iau la bataie cu vecinii pe locurile de parcare...patinare cu masina era ceva uzual pe fiecare dimineata...pt ca deh nu mi-am luat lanturi....butucul de la yala inghetat...de vreo 3 ori...dar am intrat pe usa de la pasager....etc....astea sunt frumusetile iernii!!!!!

bafta!!!

nucu_as 14-01-08 10:12

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
propun si eu ceva pt userii din slatina si cei de prin imprejurimi, hai sa organizam o intalnire intr-un weekend sa ne vedem si noi draq...n-ar fi bine???? ce ziceti? o ora draq acolo ne rapim noi din timpul liber...

trafy-vr6 14-01-08 11:50

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
sa faceti poze si filme eventual:D o sa incerc sa ajung si eu pe la voi:)

nucu_as 15-01-08 08:37

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1291827)
sa faceti poze si filme eventual:D o sa incerc sa ajung si eu pe la voi:)

cred ca ajung decat eu la intalnire trafy...:D:D:D:D promit sa fac poze....;);)
concitadinii mei nu dau nici un semn....

trafy-vr6 15-01-08 09:43

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
:))) matiu ala am auzit ca e shmecher prin Slatina....el tre sa stranga lumea ca e moderator..ai auzit domnu matiu?:)) o sa incerc sa mai aduc cativa useri ca mai am prin messenger 2-3 persoane din slatina cu masini:D

nucu_as 15-01-08 09:57

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 1293674)
:))) matiu ala am auzit ca e shmecher prin Slatina....el tre sa stranga lumea ca e moderator..ai auzit domnu matiu?:)) o sa incerc sa mai aduc cativa useri ca mai am prin messenger 2-3 persoane din slatina cu masini:D

lol :D:D:D:D mai am auzit si eu asa in treacat de Matiu ca e smecher...prin Slatina...:D:D:D:D, acuma serios...am un prieten care il cunoaste pe Matiu, sincer eu i-am auzit numele la prietenul asta al meu, Vali il cheama si lucreaza intr-un magazin GSM reparatii\vanzari telefoane pe langa posta in Slatina (deci Matiule daca il cunosti confirma), si cand am vazut posturile lui pe aici...mi-am adus aminte de numele lui...

trafy-vr6 15-01-08 10:21

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
da...pai face contrabanda cu telefoane facute pe vapor:)) dalea made in China, nu cumetre Matiu ?:)))

david_david 18-01-08 11:06

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
Oricum...daca organizati o intalnire,ceva...va rog sa ma anuntati si p mn.....chiar dak sunt in craiova...tat apar si yo (poate cu sofer sau cu un tovarash cu masina ,k de..asta e......stiu unii din voi mai bine;)

matiu13 18-01-08 16:03

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
lolll lolll loll lol:D :D :D :lol: :lol: :lol: ce discutii aveti voi aici si eu nu le vad....:))
da nucu il cunosc pe vali,sunt prieten cu el...si tu trafy....chiar asa ma,trafic de telefoane facute pe vapor??imi faci firma??:)))loll....eu zic o intalnire cand o sa se faca mai frumos afara...deci fiti cu ochii pe meteo :lol: :))

trafy-vr6 18-01-08 20:12

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
hai matiule nu te supara ca gumi bre....:D stati cu ochii pe yahoo meteo ca aia zic mereu bine

matiu13 19-01-08 00:17

Re: Discutii diverse intre userii Slatina
 
nu ma supar....stii tu poza aia....:)))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 12:38.

- Copyright 2024 4Tuning