Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Cum ati aflat de www.4tuning.ro (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/6183-aflat-www-4tuning-ro.html)

TND--TEAM 23-06-05 17:55

Cum ati aflat de www.4tuning.ro
 
:lol: eu m-am dus la un net cafe sa caut cateva poze cu masini asta era in august 2004 iar io mi-am pus it in septembrie cred ca la inceput de luna si fara sa vreau am dat de niste poze cu HAI_ul de la prisma si veneam cu dischete si scoteam pe dischete iar cand a vazut si filmele de la Curse ilegale pe atunci m-am decis sa imi pun it si prima data eu downloadam filme doar de la curse ilegale si de la diferite curse din tara si prima data cand am intrat pe forum atunci a fost atunci cand s-a pus la intrare pe site filmu cu burnout dacia 1310 Nos din camp si ed atunci sunt si yo pe forum !!!!! sa mai spuna si altii povestea
deci eu mi-am pus internet datprita www.4tuning.ro daca nu dadeam de 4tuning cred ca nici acum nu aveam internet, butonam toate ziua jocuri si nu mai aflam chestii noi despre tuning si masini !!!!
multumesc www.4tuning.ro :D :D :D :D :D :D :D :D

dj05dpx 23-06-05 19:13

eu am dat la intamplare www.curse.ro si asa am aflat de 4tuning,mult timp am descarcat filme si ma uitam la poze,user pe forum mi-am facut tarziu in septembrie dar citeam forumul de multe luni.

blowwind 23-06-05 19:18

pey prima oara cand am intrat pe www.4tuning.ro a fost acum 1 an jumate daca nu mai mult..ma uitam la poza..anuntzuri...si tot ce gaseam mai interesant pe site..
cum am auzit de el?pey sincer nu prea imi mai aduc aminte...daca nu ma insel la prima cursa organizata de Legal Racing am primit un fluturas cu o reclama la nu stiu ce site..si de acolo nu mai stiu..nu`mi mai aduc aminte exact :)
pe forum am intrat mai mult din greseala...am vrut sa dau pe bazar si am nimerit pe forum...asta s`a intamplat la data care e scrisa sub zodie in stanga :) si de atunci cred ca n`a fost zi in care sa lipsesc de pe el :)..

Psycho 23-06-05 21:46

hmzz participam la curse participam la legale .. si am auzit k e un site .. unde este toate filmele .. si am zis Foarte Tare Frateee ... si pana mi`am facut user pe foruma durat vre`o 2 saptamani k nu shtiam cum si ce .. si de atunci .. petrec cel putin 2 h pe zii p forum :P

madfish 23-06-05 22:03

de pe un link ... nu mai tzin minte de pe ce site era banneru` cu 4tuning.

B 68 VLD 23-06-05 22:11

La inceput site-ul era numit 4tuNNing ! :lol: Mi-a povestit cineva vechi in domeniu.

orlando 24-06-05 10:04

de la curse am fost odata pe prisma cand era la inceput asa si am auzit nu uitatzi de site-ul www.4tuning.ro :) :D

200SX 24-06-05 10:40

am aflat de adresa siteului prin 2003 la cursele 'legale'

EvLSant0S 24-06-05 11:07

La legala de pe chei din 2002 8)
pe forum am intrat odata ce-am trimis filmul cu Supra :D 8) :o

Spot 24-06-05 12:14

de 4tuning...am auzit tarziu sau cel putin l-am accesat tarziu fata de cand stiam de curse.....insa ma duceam in fiecare sambata pe chei la ora 11 sa vad daca sunt curse fiindca nu se zicea nicaieri radio/tv despre asta.....stiam doar ca se fac.....dar nu si data...si uite asa veneam in fiecare sambata.....asta pana am aflat de 4tuning :P.....multumim 4tuning

Skillzu 24-06-05 12:20

yo fratzilor nu stiu cum am dat de 4t...oricum cred k pe la inceputurile site-ului...eram mic shi eram pe dial-up....luam filmele de pe site-ul lui robert TXA....ehee....vremuri...shi am citi forumul foarte mult timp...imi deschideam pagini intregi shi ma puuneam pe citit...shi ulterior pe cand incepuse sa se dezvolde sectiunea de vt mi-am facut shi eu user....cam asta-i....

aR99bMw 24-06-05 12:23

google :peace:

Hazbulatov 24-06-05 12:52

Am intrat pe site pe la sfarsitul fenomenului de curse \"ilegale\", Am intrat pe site ca am crezut ca acolo se mai vb pe unde se mai tzin cursele :oops: :oops: si asa in fiecare vineri intram pe site :D
Oricum felicitari 4TUNING

tng 24-06-05 12:54

era prin ianuarie 2004, eram la ora de informatica si un coleg se uita la niste poze cu masini \"incarcate\" de difuzoare... si asa am aflat de existenta site`ului www.4tuning.ro . :wink:
forumu ceva mai tarziu -> iunie :)

aicad 24-06-05 21:56

eu tot auzeam pe la baietii de la curse ca vorbeau de un forum si m-au facut curios si i-am intrebat despre ce e vorba. si pe data afisata sub avatar mi-am facut user. :)


All times are GMT +2. The time now is 07:30.

- Copyright 2024 4Tuning