Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar BMW (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/61824-cumpar-bmw.html)

E.M.L 04-01-08 18:40

Cumpar BMW
 
M-ar interesa un Bmw 316i, Berlina ... de prin vreo 93-94 ... pana in 2500 E .... inamatriculata afara binenteles .... si sa fie in stare oke.... astept si eu oferte

Bafta

E.M.L 10-01-08 22:06

Re: Cumpar BMW
 
up !!!!!!!!!!!

E.M.L 10-01-08 23:21

Re: Cumpar BMW
 
ASTEPT OFERTE !!!!!!!!!


MERSi


UP!!!

E.M.L 17-07-08 22:29

Re: Cumpar BMW
 
Up! pana in 3000 E, klima si geamuri electrice fata

skyblue M3 21-07-08 00:53

Re: Cumpar BMW
 
un urs 318i din 90 modificat frumos ?are servo , ogl el, iti dau si un set de geamuri el dar trebuie montate.,frane pe disc fata spate.etc , 4000 inmatriculata in tara .daca te intereseaza pun si poze, e beton masina ;albastru electric

E.M.L 30-07-08 22:55

Re: Cumpar BMW
 
Quote:

Originally Posted by E.M.L (Post 1651080)
Up! pana in 3000 E, klima si geamuri electrice fata

valabil inca ...

jitru28 31-07-08 11:21

Re: Cumpar BMW
 
Are un prieten un coupe rosu BMW E36 316i,din 1993,are 300.000km,recent adus numere pana in septembrie,geamuri electrice,jante noi si cauciucuri din germania pe 15,trapa electrica,ABS,oglinzi electrice,sistem audio cu statie si subwoofer,nu are clima in rest e super,pret 3000 euro .Taxa e in jur de 9milioane ca are motor M43 164e2,deci iese euro 2,in caz de doamne fereste iese euro 1 taxa e vreo 15milioane


All times are GMT +2. The time now is 11:46.

- Copyright 2026 4Tuning