![]() |
respecte
va salut pe toti cei care vad in oltcit nu doar o masina ci o pasiune ,intradevar nu conteaza cati bani bagi in masini conteaza ca ai pus mana si sufletul in ceea ce incerci sa faci.povestea mea:am avut 4 oltcit uri fiecare mai bun sau mai rau dar nu m am lasat influentat de altii ci am mers mai departe,chiar lunile astea am vrut sa mi cumpar un oltcit dar un accident ma impiedicat sa mai muncesc sa mai conduc ...darrr in viitor sper sa reusesc sa mi cumpar unul.imi place tuningul dar cel cu gust mai mult tuning motor si celalalte ce tine de tinuta de drum ,directie ,frane.. chir imi doresc sa colaborez cu voi,in viata totul se invata.
oltcit 4ever |
Re: respecte
Respect Draga Omule Si In Numele Tuturor Oltcit-istilor Iti Multumim K Imparti Si Tu Aceasi Pasiune!succes!servus
|
Re: respecte
Quote:
|
Discutii diverse cu si despre Oltcit
scuzam de off,da chiar nu stiu pe unde sa postez intrebarea:de la ce sunt oglizile pe kre le-a avut xxs(dak le-a mai lasat noul posesor)?scz ink o data.servus
|
Re: Cel mai tare oltcit, partea II (centralizarea masinilor, 25.11.2007)
Quote:
|
Re: Cel mai tare oltcit, partea II (centralizarea masinilor, 25.11.2007)
mey bajety...nustyu cum sa deschid un nou threat dasta sau un subiect nou,,,,am un oltcit si 30 mil....merita sai bag in el...
|
Re: Cel mai tare oltcit, partea II (centralizarea masinilor, 25.11.2007)
Daca iti place masina merita .
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
deja i-am bagat si nici nu m-am gandit...asta e. e masina mea si ma reprezinta. deja ma intreaba pustani daca e de vanzare.... dupa un calcul asa...superficial am ajuns la modesta suna de 28 de mil... io sa fiu sanatos...ca boala a venit singura!:twisted: :twisted: :lol:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
da ma intereseaza o prima chestye...cat ia sa o convertesc la roata pe 4 prezoane?
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
nu le am eu cu oltciturile dar sa stitzi cami plac la interior au 10 de la mine din pacate am auzit ca nu sunt chiar asa de stralucite pe cat credeam eu...
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
pai cik au probleme serioase la sistemul de ventilatzie baga foarte multa caldura in interior...shi nah au un consum cam ridicat...dar subliniez..doar la oltciturile forjate nu la cele in stare ok
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
adevaru e ca iarna baga destula caldura..insa vara daca merg parghiile de la aeroertma nu e problema..in legatura cu consumu cam asa e consuma cam mult..
insa un carb de oltcit bine reglat si un motor bun poate sa consume si sub 10 in oras |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
man inca o chestie cum e tabla depe el...? ca am vazut cateva ruginite...dar vecinu meu de la 3 are o mandretze de oltcit cu tot cu paguri cu dume deastea pe el..dar sa stii ca arata fain
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning