![]() |
Cum a fost acest revelion?
V-a placut acest revelion? Cum v-ati distrat?:-)
Pentru mine a fost un revelion de 2 bani..nici aia. Intre italieni, erau si din nord...am vorbit un pic cu un mosulica dar in rest penal de plictisitor. Singurul lucru frumos a fost locul. Am fost la un restaurant situat undeva mai pe la 600m. Se vedea orasul in care stau ca in palma, plus tot ce era imprejur inconjurat de munti ...se vedea si marea (la 30 km:-) ) ..pana si artificiile dupa Corsica se vedeau. Am fost nevoit sa-l petrec asa dar desigur intre un Revelion facut cu romani si revelion facut cu italieni e diferenta de la cer la pamant! |
Re: Cum a fost acest revelion?
bah a fost nebunie ... o sa apara pozele ... hahahahaha a fost super
|
Re: Cum a fost acest revelion?
normal ...am baut[m'am si distrat] si m'am culcat k de obicei :lol:
|
Re: Cum a fost acest revelion?
a fost frumos...bautura,fete,dansuri,caterinca,dupa ce ne-am imbatat am plecat cu colindu' :)
oricum nu mai au acelasi farmec sarbatorile ca in alti ani... |
Re: Cum a fost acest revelion?
Chiar acum vorbeam cu niste prieteni la masa....ce frumos era acu ceva ani cand mergeam cu colindul :( ...ajungeam acasa cu traistele pline de covrigi,nuci, mere ..de toate...atmosfera era placuta!:D..
Eu aseara vroiam sa ma intorc acasa :( |
Re: Cum a fost acest revelion?
La mine a fost frumos.. muzica tare .. fete /baieti .. numai ca spre dimineata a trebuit sa adun din fete bete de pe covor,pat.. etc.. nasol.. si sa le mai duc si acasa cu masina.. pe fiecare in parte..
|
Re: Cum a fost acest revelion?
Well ... eu am muncit ... noroc ca am facut ceva ce mi-a placut, dar mi-a displacut faptul ca am ramas in pana de muzica pentru invitati. :lol:
|
Re: Cum a fost acest revelion?
nu a fost nimic iesit din comun...... ametzeala,,,,, muzik...si nani
|
Re: Cum a fost acest revelion?
15 Attachment(s)
Cam asa a fost la noi ;)
doar ce sunt pozele scoase ... asta e o mica parte ;))) |
Re: Cum a fost acest revelion?
in cea de-a doua poza .. am aruncat eu si cel care se vede in poza 2 sticle s ale spargem de la balcon .. a lui nu s-a spart desii a aruncat direct in jos .. pe cand eu am aruncat in sus .. si a lea s-a spart ... a coborat sa o sparga ..a aruncat-o a doua oara .. adica acolo in foto si nu s-a spart .. si abea a 4 oara a reusit sa o sparga :)):lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Cum a fost acest revelion?
Ce-i faceati saracei fete ? :) penultima poza....
|
Re: Cum a fost acest revelion?
e da ce nu a parit saraca
|
Re: Cum a fost acest revelion?
Da ... si la mine a fost frumos , petrecut intre prieteni , carne de porc , vin , sampanie , tort , muzica si desigur fete ... m-am distrat ... Ca de obicei am baut am fumat am mixat am mancat si dupaia m-am culcat :D ... era 7-8 dimineata ... La multi ani tuturor !
|
Re: Cum a fost acest revelion?
n-a fost ceva iesit din comun dar nici urat n-a fost. chestiile enumerate de toata lumea mai sus
|
Re: Cum a fost acest revelion?
Foarte tare... nu la fel de tare ca anul trecut.. dar e in top..
Bogdan_ozzy, frate.. esti nebun? nu ai baut nimic ? :-O .. omg :-?? |
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning