Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   al meu urs (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/61535-meu-urs.html)

jod-77 31-12-07 11:31

al meu urs
 
2 Attachment(s)
pun si eu cateva poze cu a mea

Ingerasul99 31-12-07 11:50

Re: al meu urs
 
pune si cateva poze cu masina din fata si din spate daca doresti :d, sa o stapanesti sanatos; LA MULTI ANI ca doar azi va fi revelionul.eu imi doresc un urs dar mai am de asteptat un an :( pana iau carnetu


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning