![]() |
Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
VA ROG SA MA SCOATETI DINTR-O INCURCATURA IMENSA. STIU DE FACE-LIFT, DAR VREAU SA STIU DE UN MODEL COMPLECT NOU. MULTAM
:paper: :paper: :paper: :paper: :paper: :paper: |
Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
Touareg II – va fi dezvoltat in paralel cu Porsche Cayenne 2. Va disparea motorul W12, fiind inlocuit de un V12 preluatd e la Audi. Isi va face aparitia si un propulsor hibrid. in 2009
|
Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
...2009 de abia???
:-<...cam mult tre sa asteptam,sper sa nu asteptam degeaba si sa fie ceva iesit din comun, |
Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
2009-2010, eu nu mai pot astepta atat! ma voi indrepta catre q7. multumesc pt ajutor!
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning