Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg? (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/61268-stie-lansa-touareg.html)

esmart 28-12-07 15:38

Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
 
VA ROG SA MA SCOATETI DINTR-O INCURCATURA IMENSA. STIU DE FACE-LIFT, DAR VREAU SA STIU DE UN MODEL COMPLECT NOU. MULTAM


:paper: :paper: :paper: :paper: :paper: :paper:

claudiu lucian 03-01-08 23:29

Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
 
Touareg II – va fi dezvoltat in paralel cu Porsche Cayenne 2. Va disparea motorul W12, fiind inlocuit de un V12 preluatd e la Audi. Isi va face aparitia si un propulsor hibrid. in 2009

robertinho 04-01-08 01:35

Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
 
...2009 de abia???
:-<...cam mult tre sa asteptam,sper sa nu asteptam degeaba si sa fie ceva iesit din comun,

esmart 04-01-08 15:34

Re: Stie Cineva Cand Se Va Lansa Un Nou Touareg?
 
2009-2010, eu nu mai pot astepta atat! ma voi indrepta catre q7. multumesc pt ajutor!
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning