Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

E30_M3_ 26-12-07 22:57

E30 - 325i 24v M tech 2
 
Ceva poze cu masina neterminata... sper sa o termin pana la primavara.....

E30_M3_ 26-12-07 23:01

Re: BMW e30 320is
 
10 Attachment(s)
mai este ceva de lucru....

radar 26-12-07 23:42

Re: BMW e30 320is
 
:((:((:(( prea criminal....prea perfect

E30_M3_ 26-12-07 23:55

Re: BMW e30 320is
 
Quote:

Originally Posted by radar (Post 1263172)
:((:((:(( prea criminal....prea perfect

E reconditionat de la A la Z. Pacat ca nu am pozele cu cat am lucrat pe el. De un an si ceva lucrez pe el dar inca nu e terminat. Sper ca sa il termin iarna asta dar nu am vreme. O sa revin cu poze............

radar 27-12-07 00:04

Re: BMW e30 320is
 
tot respectu ...visez si eu la un ursache da' nu este monetar

E30_M3_ 27-12-07 00:08

Re: BMW e30 320is
 
Quote:

Originally Posted by radar (Post 1263199)
tot respectu ...visez si eu la un ursache da' nu este monetar

Si eu cu greu am facut rost de cash dar iam facut si miam facut ursu mult dorit......

Skillzu 27-12-07 01:18

Re: E30 - ///320is
 
frumos domnu', frumos... :D

FUM 27-12-07 01:41

Re: E30 - ///320is
 
super tare so stapanesti sanatos si sarbatori fericite:D

paul_cj,,,v12 27-12-07 10:43

Re: E30 - ///320is
 
:2gun: :2gun: i tare BMW ul.................8)

ursuletz_cabrio 27-12-07 14:33

Re: E30 - ///320is
 
inca un urs frumos.exact cum trebuie ,superba culoarea ! imi place ca este 99%original ,dar si 1% acela e superb (jantele :P ) .FELICITARI !

E30_M3_ 27-12-07 15:51

Re: E30 - ///320is
 
Quote:

Originally Posted by ursuletz_cabrio (Post 1263721)
inca un urs frumos.exact cum trebuie ,superba culoarea ! imi place ca este 99%original ,dar si 1% acela e superb (jantele :P ) .FELICITARI !

Multumesc, sper sa reusesc sa il termin pana in primavara si sa ies putin cu el.........:shock:

JohnyXxx 27-12-07 17:32

Re: E30 - ///320is
 
beton ursu ,exact cum trebuie sa arate ,multa bafta cu proiectu si cand poti mai baga si u niste poze.

E30_M3_ 27-12-07 18:16

Re: E30 - ///320is
 
Quote:

Originally Posted by JohnyXxx (Post 1264004)
beton ursu ,exact cum trebuie sa arate ,multa bafta cu proiectu si cand poti mai baga si u niste poze.

MS, am sa bag niste poze in ursmatoarele zile pt ca mai trebuie montata bara fatza si i mai fac cateva poze...

RENAULTts 27-12-07 19:15

Re: E30 - ///320is
 
Salut! Intradevar frumoasa rau masina! Unde ai gasit motorul ,cati bani ai dat pe el? Ce cutie de viteze ai?

Addy_Gaman 27-12-07 19:26

Re: E30 - ///320is
 
cat ai dat pe toba


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning