Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   motare de tweetere (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/61093-motare-tweetere.html)

sebi_glumetu 26-12-07 11:41

motare de tweetere
 
salut. am un opel vectra c cu sistem standard cd player + 6 incinte ( 4 difuzoare si 2 tweetere pe fata). as fi vrut sa ii mai pun 2 tweetere pe spate. model mai nou vine direct cu 8. eu am locasul tot in maner, pt tweeter, trb doar obiectul pus acolo si tras fire.
intrebarea mea este : pot lua semnal pt tweetere direct dupa firul boxelor dupa spate , sau trebuie luat direct din unitate?
multumesc ;)

sebi_glumetu 27-12-07 01:48

Re: motare de tweetere
 
"montare" de tweetere vrea sa spuna titlul :P

TheEnZo 03-01-08 14:37

Re: motare de tweetere
 
da poti lua semnat direct de pe cablu boxelor din spate.
Ce tweetere ai cumpart sau vrei sa cumperii?

sebi_glumetu 03-01-08 16:54

Re: motare de tweetere
 
nu am cumparat inca; mai intai sa desfac panourile de spate si sa vad c-am ce diametru ar trebui sa aibe ca sa se potriveasca la fix.
ms. la multi ani!

Bogdan YBR 14-01-08 22:51

Re: motare de tweetere
 
2'' te scutesc de un desfacut in plus ca nu e recomandat decat daca ai mai multe clipsuri pt fata de usa de schimb


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning