![]() |
dacia berlina vs Simbol
care credeti ca ar fii prima la liniutze???pe 400m?
dacie e stock 1.4L,8V iar simbolu e 1.4,8V. Intreb ca proprietar de simbol(de fapt a lu taticu')ca mi-am luat-o de la o berlina.Poate am plecat eu prost poate nu m-am adaptat cu masina(a fost prima data cand am condus-o) |
Tu ai de gand sa faci cate un versus intre clio symbol si toate masinilie, doar ca sa afli doar care e mai rapida pe 400?
Topic inchis!! Daca vrei, discuta la topic dedicat Clio despre masina si ce poti face cu ea in comparatie cu restul, dar nu mai face topic la versus!! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning