Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   Sarbatori Fericite! (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/60919-sarbatori-fericite.html)

mbgd 23-12-07 07:12

Sarbatori Fericite!
 
SARBATORI FERICITE tuturor membrilor forumului Skoda si nu numai! Un An Nou mult mai bun si BAFTA la tunarit si modificari

eddycdk 23-12-07 15:28

Re: Sarbatori Fericite!
 
SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU PLIN DE JANTE, BARI, SPOILERE, TOBE, SOFT-URI, MUZICI SI TOT CE ISI MAI DORESTE FIECARE! :lol: :lol: :lol:

roberto69 23-12-07 16:23

Re: Sarbatori Fericite!
 
Sarbatori Fericite!

Alex E30 24-12-07 15:35

Re: Sarbatori Fericite!
 
Sarbatori fericite....sa ne auzim cu bine in 2008!!

Stuey 25-12-07 04:08

Re: Sarbatori Fericite!
 
Sarbatori fericite si multa sanatate !!! Si in plus multa putere pentru a va indeplini visurile :wink: Spor la modificat in anul care vine :D

gj02uas 25-12-07 13:15

Re: Sarbatori Fericite!
 
Un an nou cu sanatate si fericire! Pentru toate celelalte exista mastercard ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:50.

- Copyright 2026 4Tuning