Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Sărbători fericite ! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/60322-sarbatori-fericite.html)

Gabi 16-12-07 15:09

Sărbători fericite !
 
Cum sărbătorile de iarnă se apropie cu paşi repezi, vreau să urez tuturor membrilor forumului, din partea 4TUNINGRO, un Crăciun fericit şi un an nou plin de împliniri !

Să fiţi fericiţi şi să aveţi parte de tot ce vă doriţi !

Psycho 18-12-07 21:10

Re: Sărbători fericite !
 
Sa speram ca ne vom vedea la anu mai sanatosi .. mai frumosi ( unii ) :) ... si poate la o intalnire 4tuning ;)

Mustang 19-12-07 21:48

Re: Sărbători fericite !
 
Happy Christmas everyone ...

CT-07-APV 19-12-07 22:36

Re: Sărbători fericite !
 
Sarbatori fericite si sper sa va cunosc pe toti la 4tuning la bucuresti ca anu asta am cunoscut dar destul de putini.

andrey2003 24-12-07 17:55

Re: Sărbători fericite !
 
1 Attachment(s)
!! Sărbători fericite tuturor !!

spgbuc 24-12-07 22:25

Re: Sărbători fericite !
 
Craciun fericit!!! Va doresc sa aveti parte de tot ceea ce este mai frumos in viatza, Mosu’ sa va aduca tot ceea ce va doriti(1000CP:twisted: ) si fiecare fulg de nea sa aduca in sufletul vostru multa fericire si iubire !!! Sarbatori Fericite si un An Nou plin de bucurii !!!

sandrin 24-12-07 23:40

Re: Sărbători fericite !
 
Urez Sarbatori Fericite si un an nou plin de realizari, impliniri la toti userii 4Tuning! :D

Psycho 24-12-07 23:47

Re: Sărbători fericite !
 
sa va aduca mosu cate un d`asta plin ;)

http://drmbs.com/atm/images/atm3800.jpg

VaLeX 25-12-07 00:53

Re: Sărbători fericite !
 
Happy new Christmas si un Marry Year la toti ! :lol:

EaGle 25-12-07 11:51

Re: Sărbători fericite !
 
:lol:Ce ai zis-o ValeX
Si acum sa fim seriosi, va urez un calduros Craciun alaturi de cei dragi si un an nou plin de prosperitate si dragoste in special!

G0rdy 25-12-07 12:01

Re: Sărbători fericite !
 
sarbatori fericite si cate un Peco(care vreti voi) pt fiecare..:) ca de e nevoie

Bafta

Bogdan_ozzy 25-12-07 12:05

Re: Sărbători fericite !
 
Sarbatori fericite tuturor sa ne auzim cu totii si in anii viitori :)

Si sa fiti iubiti:P

SHOGUN-A8 25-12-07 16:01

Re: Sărbători fericite !
 
Craciun fericit tuturor, tot ce va doriti si un an nou productiv ;)

_GDX_ 25-12-07 16:01

Re: Sărbători fericite !
 
Sarbatori fericite!!

boy_wonder 25-12-07 17:07

Re: Sărbători fericite !
 
Sarbatori Fericite !


All times are GMT +2. The time now is 00:11.

- Copyright 2026 4Tuning