![]() |
ibiza sdi
Stiti cumva daca unei ibiza 1.9 sdi ii pot pune turbina sa o tranform in tdi?
|
Re: ibiza sdi
puturoasa masina ti-ai luat.mai bine o vinzi decat sa incepi sa o modifici
|
Re: ibiza sdi
nu mi`am luat inca dar vroiam sa stiu daca se poate
m`ar costa mai mult sa ii pun eu turbina decat sa iau o tdi? |
Re: ibiza sdi
teoretic,se poate....practic,cu banii necesari s-ar putea sa-ti mai cumperi o ibiza...
|
Re: ibiza sdi
SDI e un motor de consum ..si probabil cel mai fiabil ..nu are rost s-ai pui turbina
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning