Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 2 machete TAMIYA (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/60123-vand-2-machete-tamiya.html)

uskt2005 14-12-07 10:57

Vand 2 machete TAMIYA
 
4 Attachment(s)
Sunt noi, sunt kit de ansamblare, sunt facute de TAMIYA, in magazin sunt 215 ron amandoua

Le dau cu 150 ron

florentin84 14-12-07 13:03

Re: Vand 2 machete TAMIYA
 
Quote:

Originally Posted by uskt2005 (Post 1245911)
Sunt noi, sunt kit de ansamblare, sunt facute de TAMIYA, in magazin sunt 215 ron amandoua

Le dau cu 150 ron

deci din ce am inteles eu astea sunt machete care pot si ansamblate si invers.

uskt2005 14-12-07 13:06

Re: Vand 2 machete TAMIYA
 
Da

Sunt de o calitate superioara celorlalte kituri de ansamblare care se gasesc in comert, contin destul de multe piese, macheta rezultata va fi la scara 1:12

uskt2005 14-12-07 15:43

Re: Vand 2 machete TAMIYA
 
Ultimul pret pana maine la ora 10

130 ron

uskt2005 17-12-07 13:58

Re: Vand 2 machete TAMIYA
 
Se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning