Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Duminica 19 iunie 2005 - Miting Aviatic (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/5974-duminica-19-iunie-2005-miting-aviatic.html)

hwx 15-06-05 10:42

Duminica 19 iunie 2005 - Miting Aviatic
 
Duminica 19 iunie 2005 ora 11.00, aeroportul Baneasa - Mitingul Aviatic al aviatiei sportive. Nu are legatura cu masinile dar este interesant. Daca nu am postat unde trebuie scuze si mutati voi topicul unde ai este locul.

sil4tuning 15-06-05 11:25

ai postat bine , spune-mi si mie costul biletului as vrea sa vin , spectacol aviatic va fi ? sau vor fi prezente doar aeronave

luca 18-06-05 14:59

Pe unde se face intrarea, cat este biletul, etc?
Stie cineva?


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

- Copyright 2026 4Tuning