Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club CIELO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/59643-club-cielo.html)

B-64-KTL 10-01-08 20:48

Re: Club Cielo
 
Eu am inteles ca se va lipi pe interior.Oricum dupa parerea mea conteaza mai putin unce o punem, important este c-o avem.Eu as opta pe interior si sa fie pe luneta dar acum (parerea mea) fiecare o ,,poarta" cum vrea atata timp cat este la fel dpv estetic.


LE: acum apare.

DACIA-Wrc 10-01-08 20:51

Re: Club Cielo
 
eu o pun e exterior...ca nu vreau sa stric cand o dau jos alea de dezaburile, linile alea de pe luneta(imi scapa cum se numesc)

D o n n 10-01-08 20:51

Re: Club Cielo
 
normal.deci problema cu regulile ,s`a stabilit,cu sigla,s`a stabilit ramane de scos si de lipit,alte probleme?

DACIA-Wrc 10-01-08 20:51

Re: Club Cielo
 
care`i sigla?
scoate`o si pune`o aci ca sa o vad si eu...ca din 20 nu stiu care`i.

B-64-KTL 10-01-08 20:54

Re: Club Cielo
 
1 Attachment(s)
Asta a ramas:

Soryn_No2 10-01-08 20:54

Re: Club Cielo
 
Deci eu , gata, m-am hotarat, nu mai umplu topicul asta cu o gramada de posturi puse degeaba, CLAR...eu imi fac la mine in Buzau sigla, o pun pe interior in parbriz, deasupra dungii negre de jos a parbrizului si gata, numai stai sa ma cacai asa de mult pentru o amarata de sigla si gata, acum chiar ca m-am suparat, am stat si eu calm cat am putut, dar totusi....

D o n n 10-01-08 21:01

Re: Club Cielo
 
idem soryn...cat dati pe drum k sa v`o trimita alex,o faceti trebe doar sa dedicati o ora acestui lucru;)

DACIA-Wrc 10-01-08 21:22

Re: Club Cielo
 
maine`mi fac si eu :) maine sper sa va arat poze cu ea pe masina :P

Snapy_xxl 10-01-08 21:27

Re: Club Cielo
 
Cam ce marimi sa fie stickeru?

D o n n 10-01-08 21:28

Re: Club Cielo
 
ce sa pus lumea pe treaba...bravo! (ne cam seamana avatarele ,dacia)

D o n n 10-01-08 21:29

Re: Club Cielo
 
Quote:

Originally Posted by Snapy_xxl (Post 1286292)
Cam ce marimi sa fie stickeru?

cat iti place tie pe masina depinde unde il pui...orikm nu prea mare k e urat..vezi si cum iese akolo kand til fac aia,k daca til mareste se vede in patratzele:d

DACIA-Wrc 10-01-08 21:39

Re: Club Cielo
 
seamana :P
culmea azi mi`am spalat masina sa`i fac poze spre seara...
ajung la sopalatorie ma intalnesc cu pretenu meu de acolo..preteni mei ca ii a loc spalatoria...imi spal masina (din august n`am mai spalat`o :) ) si apoi le zic...ca o spal ca n`am ce face da oricum va ploua sau va ninge.
surpriza IN CLUJ II LAPOVITA SI ACUMA A INCEPUT SA NINGA !!!
asa mi se intampla mie defiecare data cand o spal.
parca`s blestemat la treaba asta si vroiam sa fac poze la masina...sa ma laud cu ce`am mai muncit, cu stikerul lipit...dar asta e :(

DACIA-Wrc 10-01-08 21:40

Re: Club Cielo
 
opi eu v`am pus un stiker in format a3 tocmai din acelasi motiv...ca sa fie mare si sa se poata taia...eu zic ca un 15x7 ajunge

kamikaze69 10-01-08 21:48

Re: Club Cielo
 
ma dacia fami si mie ma una :)

BGD_NNE 10-01-08 21:49

Re: Club Cielo
 
@ soryn :tot respectu pt continutul massului trimis membrilor cielo runners !!! sper sa se intample cat mai curand
Sa inteleg ca problema cu stickeru a fost lamurita (ramane cel pe care il avem toti la semnatura) .Asta inseamna ca maine voi avea si eu sticker pe masina


All times are GMT +2. The time now is 12:42.

- Copyright 2024 4Tuning