Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club CIELO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/59643-club-cielo.html)

BGD_NNE 20-12-07 23:18

Re: Club Cielo
 
Luneta stanga jos ....in drepta eu am dungad e aia verde dreq sa o ai ca imi sta pe limba aku denumirea ei .si zic eu ca ar da mai bine pe stanga ...aku fiecare si-l pune unde vrea .

XoRRo 20-12-07 23:21

Re: Club Cielo
 
nici eu nu pot sa pun stiker pe interior ca am geamuri fumurii...

aaa... culoare masina ... albastru, an 1998, masina a fost intretinuta bine multi ani, dar a stat 1 an si ceva in parcare si a prins putina rugina in unele zone....

aaa va intreb si eu... gasesc in magazin de piese daewoo... furtunas din ala in care intra fire, intre usa si stalp (de ex. firele de la geamuri electrice sau inchidere centralizata) ????

Snapy_xxl 20-12-07 23:23

Re: Club Cielo
 
Dezmembrari auto...dar nu cred ca trebuie neaparat sa fie pt cielo. Cred ca se potriveste si de la alte masini.

XoRRo 20-12-07 23:25

Re: Club Cielo
 
ms...
ma gandesc ca si de opel merge...
vreau sa imi montez inchidere centralizata....
am uitat sa specific ca masina mea e fara optiuni, e cheala... decat aer conditionat are.... servo nu are....

sutiucristi@yahoo.com 21-12-07 00:21

Re: Club Cielo
 
fratilor io sunt beat manga si nu inteleg cind mai aveti timp de masini toata lumea vad ca le face cite ceva io sincer am idei destule dar cind sa le mai fac si mai e si cu ce io ramin la parerea mea la masina asta mai tre multe dar merge si asa ca te duce acasa si poti sa o tii cu bani putini cu 20 mil scimbi pe ea tot ce se poate schimba ASA CA AVEM MASINI FRATE CA ASTA CONTEAZA ps daca cineva se mai mira de mesajele mele SA SE OBISNUIASCA DACA cineva are nevoie de ajutor orcand oriunde si orce asa sunt eu nu ezitati sa cereti ajutor va pup si sper sa intelegeti !!!

sutiucristi@yahoo.com 21-12-07 00:32

Re: Club Cielo
 
fratilor io sunt beat manga si nu inteleg cind mai aveti timp de masini toata lumea vad ca le face cite ceva io sincer am idei destule dar cind sa le mai fac si mai e si cu ce io ramin la parerea mea la masina asta mai tre multe dar merge si asa ca te duce acasa si poti sa o tii cu bani putini cu 20 mil scimbi pe ea tot ce se poate schimba ASA CA AVEM MASINI FRATE CA ASTA CONTEAZA ps daca cineva se mai mira de mesajele mele SA SE OBISNUIASCA DACA cineva are nevoie de ajutor orcand oriunde si orce asa sunt eu nu ezitati sa cereti ajutor va pup si sper sa intelegeti !!!

XoRRo 21-12-07 07:41

Re: Club Cielo
 
si ce cauti pe un forum cu masini?
gasesti forumuri pt tot ce vrei... de la ursuleti de plus la anticonceptionale...

ps: pune si tu macar o virgula in toata fraza sa intelegem si noi ce vrei sa zici...

Snapy_xxl 21-12-07 08:06

Re: Club Cielo
 
Quote:

Originally Posted by XoRRo (Post 1256191)
si ce cauti pe un forum cu masini?
gasesti forumuri pt tot ce vrei... de la ursuleti de plus la anticonceptionale...

ps: pune si tu macar o virgula in toata fraza sa intelegem si noi ce vrei sa zici...

Lasa ma baiatu ca e beat :lol: De cand e forumu un site de marturisiri?! :lol: Bv tie ma, tine-o tot asa. Dar data viitoare pastreaza-le pt tine...

kamikaze69 21-12-07 10:25

Re: Club Cielo
 
:)))) mai atre mesjalee de cand nam mai fost eu all the best kamikaze :D

D o n n 21-12-07 17:33

Re: Club Cielo
 
deja aici...topicul se transforma in ...jurnal.eeu unu zic sa tinem...discutiile despre topic..in legatura cu ,clubul..totusi...trebuie respectat

nucu_as 21-12-07 18:27

Re: Club Cielo
 
adevarul e ca divagam putin de la subiect...eu de ex mi-am pierdut poza de la avatar...aveam masina mea si am schimbat...cu sigla daewoo...hmmm...trebuie sa fac poze la masina iar....

kamikaze69 21-12-07 18:48

Re: Club Cielo
 
da aveti dreptate sa vb mai mult despre club masini modificari diferite chesti ce tin de cielo

Snapy_xxl 21-12-07 20:16

Re: Club Cielo
 
Hai o intrebare de la mine...Cat e recomandat sa iau din chiluasa?!

D o n n 21-12-07 20:29

Re: Club Cielo
 
de ce sa iei snapy?vrei sa fugi mai repede spre cer?

Snapy_xxl 21-12-07 20:45

Re: Club Cielo
 
Vreau sa iau pt ca stiu care sunt rezultatele ca am avut acelasi lucru si la Dacie dar acolo era alta mancare de peste...Dc spre cer?


All times are GMT +2. The time now is 11:43.

- Copyright 2024 4Tuning