![]() |
proectoare e60
stie cineva ce becuri trebuie la proectoarele de e 60... am vazut ca s-a ars unu si nu stiu ce sa cer.... cineva mi-a zis ca ar fi H3 sau H4
|
Re: proectoare e60
1 Attachment(s)
e de ajuns de explicativ asa?
|
Re: proectoare e60
e mai mult decat ii trebuia:D
|
Re: proectoare e60
da e bn ms...:)
|
Re: proectoare e60
as mai avea o intrebare... stie cinevad dak pot sa pun pe spate cauciuc pe 285-35-18?
|
Re: proectoare e60
vezi ca ai pe usa sau pe cadru lateral stickerul ala unde scrie presiunea recomandata in roti, vezi daca scrie acolo, daca nu, revino cu intrebarea :)
|
Re: proectoare e60
tocmai asta e ca acolo scrie 275 cat am eu acum...as vrea sa pun 285...cineva mi-a zis ca ar fi o diferenta de cativa mm...are cineva pe masina asa ceva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning