Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   proectoare e60 (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/59545-proectoare-e60.html)

tratament 08-12-07 19:37

proectoare e60
 
stie cineva ce becuri trebuie la proectoarele de e 60... am vazut ca s-a ars unu si nu stiu ce sa cer.... cineva mi-a zis ca ar fi H3 sau H4

alexutzu 12-12-07 09:09

Re: proectoare e60
 
1 Attachment(s)
e de ajuns de explicativ asa?

gelu_r 12-12-07 14:03

Re: proectoare e60
 
e mai mult decat ii trebuia:D

tratament 13-12-07 02:25

Re: proectoare e60
 
da e bn ms...:)

tratament 13-12-07 02:27

Re: proectoare e60
 
as mai avea o intrebare... stie cinevad dak pot sa pun pe spate cauciuc pe 285-35-18?

alexutzu 13-12-07 08:58

Re: proectoare e60
 
vezi ca ai pe usa sau pe cadru lateral stickerul ala unde scrie presiunea recomandata in roti, vezi daca scrie acolo, daca nu, revino cu intrebarea :)

tratament 13-12-07 19:14

Re: proectoare e60
 
tocmai asta e ca acolo scrie 275 cat am eu acum...as vrea sa pun 285...cineva mi-a zis ca ar fi o diferenta de cativa mm...are cineva pe masina asa ceva?


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning