![]() |
De la ce masina provine volanul oare?
6 Attachment(s)
am vazut volanul respectiv pe multe golfuri, si mi-ar placea sa am si eu pe golful meu si tot caut dar nu gasesc nici cum, help:-)
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
Volanul respective provine de pe golf Mk1 Gti `79
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
nu neaparat 79
e o editie speciala Wolfsburg si e original |
Re: De la ce masina provine volanul oare?
ms people , cineva imi zicea cika ar provenii de pe o alfa romeo , da nu prea mi-a venit sa cred
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
e original VW - 100%.
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
E volan original VW Scirocco
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
Nu are nimeni de vanzare un exemplar?
:) |
Re: De la ce masina provine volanul oare?
Incearca-ti norocul la dezmembrari....poate gasesti ceva scirocco pe acolo...pana primesti vreun raspuns pe aici :D
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
pe ebay.com....este 45 $ fara transport
|
Re: De la ce masina provine volanul oare?
da, e de scirocco mk1 dar s-a pus si pe golf
sunt cam rare volanele, daca dai de un scirocco 1 prin dezmembrari spune-ne si noua :) |
Re: De la ce masina provine volanul oare?
sper sa gasesc , am mai gasit unu pe un passat vechi , dar tipu nu vrea sa il dea :) , si prin dezmembrari mai trebuie sa ma duc , in dezmir , acolo am inteles ca ar fi posibil sa fie
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning