Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   Superbul (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/59480-superbul.html)

RS WYS 08-12-07 09:46

Superbul
 
5 Attachment(s)
Supun judecatii voastre fosta mea masina-Skoda Superb 1.9 tdi nascuta cu 130 de cai (96 kw) iar dupa ce am facut unele modificari arata ca si in poze.La partea tehnica am modificat:
MOTOR- chip tuning +turbo schimbate pe la vreo 3500 km in Austria la UPsolute astfel am reusit sa o duc la 170 de cai cu 395Nm cuplu.Am modificat franele (originalele nu ma duceau mai mult de 9-10.000 km )montand un kit fata TARROX iar pe spate Zimmeman,suspensie reglabila Eibach si cam atat.Pe exterior am combinat elemente de la Auto Janko si de la Milotec.Astept parerile voastre

RS WYS 08-12-07 09:49

Re: Superbul
 
Momentan am trecut la octavia2 rs dar o sa postez poze doar atunci cand o sa o am gata.

central 08-12-07 10:17

Re: Superbul
 
foarte misto masina arat super si asteptam poze cu rs-ul;)

naka66vio 08-12-07 17:42

Re: Superbul
 
pune cateva poze si cu rs ul pls vad ca este rosu

keeeee 08-12-07 18:24

Re: Superbul
 
mai mult nici k se putea.......

RS WYS 08-12-07 22:17

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by central (Post 1235958)
foarte misto masina arat super si asteptam poze cu rs-ul;)

Multumesc mult ptr faptul ca iti place masina .Luni o sa postez ceva si cu rs pe care tocmai l-am luat ptr ca luni sunt gata spoilerele de vopsit.

keeeee 08-12-07 23:27

Re: Superbul
 
curios?SCANDALOS?

RS WYS 09-12-07 08:42

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by keeeee (Post 1237116)
curios?SCANDALOS?

poti fi mai explicit?

keeeee 09-12-07 10:20

Re: Superbul
 
adika pozele sint scandalos de frumoase,si curios sa le vad,erau niste versuri din parazitii

Stuey 10-12-07 00:55

Re: Superbul
 
Bine ai venit in club!!! Frumoasa masina...imi place (+ k e ff spatioasa :) a avut o cunostinta de-a mea) In rest ce sa zic...sa o stapanesti sanatos!

RS WYS 10-12-07 16:59

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by Stuey (Post 1238914)
Bine ai venit in club!!! Frumoasa masina...imi place (+ k e ff spatioasa :) a avut o cunostinta de-a mea) In rest ce sa zic...sa o stapanesti sanatos!

Mersi mult de urare ,eu am stapanit-o vreo 2 ani-masina este din 2004 si am vandut-o acum am o Octavia 2 rs

naka66vio 10-12-07 19:25

Re: Superbul
 
pune ceva poze cu rsul

RS WYS 10-12-07 21:11

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1240150)
pune ceva poze cu rsul

O sa pun dar am luat-o doar de o saptamana si acum este in service k vreau sa-i montez body kitul ,masca fata ,prizele de aer ...etc.Va dau cateva date despre ceea ce am pus in plus la rs fata de masina de serie
-xenon
-senzori de ploaie
-senzori de lumina
-functia coming home si leaving home
-trapa
-sound sistem
-senzori de parcare
-mp3 player cu 6 mp3
-4 airbag suplimentare-total are 8
-oglinzi heliomate , electrice si incalzite
-jante pe 18 toli cu cauciucuri Michelin pilot sport
si cam atat-masina a costat DDP 27000 €

keeeee 10-12-07 21:55

Re: Superbul
 
hai ku pozele

RS WYS 11-12-07 09:19

Re: Superbul
 
7 Attachment(s)
Postez pozele facute la ridicarea masinii.


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning