![]() |
E30 - P U H
7 Attachment(s)
sal...
mi-am luat si eu de curand un urs si acuma m-am apucat sa-l fac... 2.0 care va fi inlocuit desigur de un 2.5 24v, trapa electrica, pilot, a/c, scaune recaro, si ce-o sa mai urmeze... deocamdata e in starea asta, da ursu creste pe zi ce trece ;) |
Re: E30 - P U H
bv...asa trebuie sa arate o masina cand te apuci sa o faci...bafta cu proiectu
|
Re: E30 - P U H
Prea tare... vad ca a inceput sa prinda moda asta cu refacut ursi :) Succes cu proiectul!
|
Re: E30 - P U H
salut . asta este ursul care a fost al lui johny ? nu :-P bafta cu proiectul . din ce am auzit io ....vrei sa scoti ceva frumos :D
|
Re: E30 - P U H
Quote:
ps: mersi pt numele topicului,m-ai scutit de o "munca" |
Re: E30 - P U H
ms pt aprecieri baieti. da, a fost a lu johny, dar acum e al meu :D o sa iasa ceva frumos, ca in fiecare zi frec la el. parerea mea e ca atunci cand faci un urs, il faci sa-l ai, in nici un caz sa-l dai, decat sa se bucure de el 5 minute max, si cu cauciurile persoanei respective preferabil :lol: poze o sa pun cam in fiecare zi, azi nu am mai avut baterie sa fac, sa se vada si antifonat pe inauntru si ce am mai facut...
|
Re: E30 - P U H
Quote:
|
Re: E30 - P U H
da, nu avea nici un fel de trapa... a fost ceva extrem, dar a iesit bine, eu zic ca a meritat efortul, pentru trapa aia electrica :-) care nu ar fi iesit bine altfel. parerea mea
|
Re: E30 - P U H
9 Attachment(s)
nu ma avut timp ca vroiam sa deschid eu topicu :(((.sunt mandru ca ai luat masina de la mine si o sa ajunga in halu asta >:)) zilele astea plec la munte si dupa ce vin o sa mai trec si eu pe la garaj sa o vad ,te pupa fratele tau numai bine.a da uite si niste poze de la mine enjoy.Ps : am pus prima poza cu ursoiu meu sa nu uiti cine e sefu tau,doamne cat ne-am chinuit cu plafonu ala =)).
|
Re: E30 - P U H
Multa bafta cu proiectul, sa realizezi ce ti-ai propus si sa nu intampini dificultati. Sa pui si tu poze cu ursache mereu (dupa cum ai spus) sa se vada cata munca e si cum se face. Spor la treaba.
|
Re: E30 - P U H
sal, mama ce schimbare de look, dar de ce ati facut treaba aia cu plafonu? nu as recomanda nimanui in veci sa taie masina pe stalpi, oricum bafta sa o vedem gata
|
Re: E30 - P U H
Quote:
chestia cu plafonu am facut-o pentru ca muream dupa trapa... a iesit bine, chiar foarte bine, sunt foarte multumit, a fost ranforsata cand s-a taiat plafonu... |
Re: E30 - P U H
nu vinzi volanul ala mik?:D bafta cu proiectu`...sa iasa cum vrei tu:D
|
Re: E30 - P U H
Quote:
|
Re: E30 - P U H
cum se poate omologa motorul pe care vrei sa-l pui? eu am pus pe urrsul meu un motor de serie5 si nu pot sa-l omologhez la rar.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning