Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - P U H (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/59381-e30.html)

danut007ro 06-12-07 22:14

E30 - P U H
 
7 Attachment(s)
sal...

mi-am luat si eu de curand un urs si acuma m-am apucat sa-l fac...

2.0 care va fi inlocuit desigur de un 2.5 24v, trapa electrica, pilot, a/c, scaune recaro, si ce-o sa mai urmeze... deocamdata e in starea asta, da ursu creste pe zi ce trece ;)

iustin_x 06-12-07 22:49

Re: E30 - P U H
 
bv...asa trebuie sa arate o masina cand te apuci sa o faci...bafta cu proiectu

iMAGiNE 06-12-07 23:16

Re: E30 - P U H
 
Prea tare... vad ca a inceput sa prinda moda asta cu refacut ursi :) Succes cu proiectul!

MARI_NSL 06-12-07 23:36

Re: E30 - P U H
 
salut . asta este ursul care a fost al lui johny ? nu :-P bafta cu proiectul . din ce am auzit io ....vrei sa scoti ceva frumos :D

Skillzu 06-12-07 23:41

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by danut007ro (Post 1233811)
sal...

mi-am luat si eu de curand un urs si acuma m-am apucat sa-l fac...

2.0 care va fi inlocuit desigur de un 2.5 24v, trapa electrica, pilot, a/c, scaune recaro, si ce-o sa mai urmeze... deocamdata e in starea asta, da ursu creste pe zi ce trece ;)

arata promitator.multa bafta,si asteptam detalii pe parcurs ce se face mareee :D

ps: mersi pt numele topicului,m-ai scutit de o "munca"

danut007ro 06-12-07 23:45

Re: E30 - P U H
 
ms pt aprecieri baieti. da, a fost a lu johny, dar acum e al meu :D o sa iasa ceva frumos, ca in fiecare zi frec la el. parerea mea e ca atunci cand faci un urs, il faci sa-l ai, in nici un caz sa-l dai, decat sa se bucure de el 5 minute max, si cu cauciurile persoanei respective preferabil :lol: poze o sa pun cam in fiecare zi, azi nu am mai avut baterie sa fac, sa se vada si antifonat pe inauntru si ce am mai facut...

MARI_NSL 06-12-07 23:53

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by danut007ro (Post 1233954)
ms pt aprecieri baieti. da, a fost a lu johny, dar acum e al meu :D o sa iasa ceva frumos, ca in fiecare zi frec la el. parerea mea e ca atunci cand faci un urs, il faci sa-l ai, in nici un caz sa-l dai, decat sa se bucure de el 5 minute max, si cu cauciurile persoanei respective preferabil :lol: poze o sa pun cam in fiecare zi, azi nu am mai avut baterie sa fac, sa se vada si antifonat pe inauntru si ce am mai facut...

io aku am vazut in poze ca ai schimbat plafonul . :shock: dc? ala nu avea trapa sau care este schema :rolleyes2

danut007ro 06-12-07 23:57

Re: E30 - P U H
 
da, nu avea nici un fel de trapa... a fost ceva extrem, dar a iesit bine, eu zic ca a meritat efortul, pentru trapa aia electrica :-) care nu ar fi iesit bine altfel. parerea mea

JohnyXxx 07-12-07 13:22

Re: E30 - P U H
 
9 Attachment(s)
nu ma avut timp ca vroiam sa deschid eu topicu :(((.sunt mandru ca ai luat masina de la mine si o sa ajunga in halu asta >:)) zilele astea plec la munte si dupa ce vin o sa mai trec si eu pe la garaj sa o vad ,te pupa fratele tau numai bine.a da uite si niste poze de la mine enjoy.Ps : am pus prima poza cu ursoiu meu sa nu uiti cine e sefu tau,doamne cat ne-am chinuit cu plafonu ala =)).

Cipilica 07-12-07 13:29

Re: E30 - P U H
 
Multa bafta cu proiectul, sa realizezi ce ti-ai propus si sa nu intampini dificultati. Sa pui si tu poze cu ursache mereu (dupa cum ai spus) sa se vada cata munca e si cum se face. Spor la treaba.

MC Mate 07-12-07 19:25

Re: E30 - P U H
 
sal, mama ce schimbare de look, dar de ce ati facut treaba aia cu plafonu? nu as recomanda nimanui in veci sa taie masina pe stalpi, oricum bafta sa o vedem gata

danut007ro 07-12-07 19:30

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by JohnyXxx (Post 1234567)
am pus prima poza cu ursoiu meu sa nu uiti cine e sefu tau

pai johny, este temporar, o sa comparam cand termin pozele si vedem atunci ce si cum ;)

chestia cu plafonu am facut-o pentru ca muream dupa trapa... a iesit bine, chiar foarte bine, sunt foarte multumit, a fost ranforsata cand s-a taiat plafonu...

Vlad_18RLG 08-12-07 00:13

Re: E30 - P U H
 
nu vinzi volanul ala mik?:D bafta cu proiectu`...sa iasa cum vrei tu:D

danut007ro 08-12-07 11:13

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 1235601)
nu vinzi volanul ala mik?:D bafta cu proiectu`...sa iasa cum vrei tu:D

nici o sansa :-) cand o sa mor, o sa mor agatat cu el de gat

bmwe30 08-12-07 16:24

Re: E30 - P U H
 
cum se poate omologa motorul pe care vrei sa-l pui? eu am pus pe urrsul meu un motor de serie5 si nu pot sa-l omologhez la rar.


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning