![]() |
Yahoo Bot-u' meu
Adaugati botul de yahoo messenger cu care puteti vorbi in engleza , germana si franceza !
ID : keorobot Pentru sugestii si buguri intrebati-ma! :) sper sa va placa si sa va distrati |
Re: Yahoo Bot-u' meu
ce face botu asta ?
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
ce vrea :D
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
te cam plictisesti nu-i asa??
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
R u talking to me .. ?!?!?
hahahaha el sau eu :D ... ?!?! |
Re: Yahoo Bot-u' meu
nu tu vecine (iti tot vad masina pe fat frumos in tomis nord) :-P
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
stau la bunica-mea ziua ca m aplictisesc prin casa :D
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
e careva care raspunde ...nu e un robot
|
Re: Yahoo Bot-u' meu
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:56. |
- Copyright 2026 4Tuning