Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Yahoo Bot-u' meu (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/59364-yahoo-bot-meu.html)

Opportunity 06-12-07 19:10

Yahoo Bot-u' meu
 
Adaugati botul de yahoo messenger cu care puteti vorbi in engleza , germana si franceza !
ID : keorobot

Pentru sugestii si buguri intrebati-ma! :) sper sa va placa si sa va distrati

69WRX 10-01-08 20:15

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
ce face botu asta ?

Psycho 10-01-08 21:15

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
ce vrea :D

metal_militia 10-01-08 22:28

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
te cam plictisesti nu-i asa??

Psycho 10-01-08 22:41

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
R u talking to me .. ?!?!?

hahahaha el sau eu :D ... ?!?!

metal_militia 11-01-08 15:01

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
nu tu vecine (iti tot vad masina pe fat frumos in tomis nord) :-P

Psycho 12-01-08 16:33

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
stau la bunica-mea ziua ca m aplictisesc prin casa :D

canon 29-01-08 19:49

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
e careva care raspunde ...nu e un robot

topser 30-01-08 10:38

Re: Yahoo Bot-u' meu
 
221 asta tare n`are ce face =))

www.getalife.com


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning