Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW galben seria 3 - gwy-318 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5916-bmw-galben-seria-3-gwy-318-a.html)

ZoliaT 12-06-05 00:24

BMW galben seria 3 - gwy-318
 
10 Attachment(s)
BMW galben seria 3 - gwy-318

+foarte frumos si curat lucrat, neimpopotonat, in tilul calsic, spre m3

+capota de carbon da foarte bine, ca si intreaga linie de negru peste galben, a avut o intuitie f buna in continuitatea negrului, reusita

+continuitate si la interior, aceeasi combinatie de negru cu galben

++ jantele se potrivesc perfect cu masina

+ finisajul general foarte ingrijit, omogenitate.

- un mic minus pot fi considerate multele prize de aer de pe praguri si bara spate... sa fi fost mai putin patratoase macar...

- la fel, ar fi fost o idee, posibil, subliniez, ca stopurile sa fie negre, sau cu interior de carbon.

teddy 13-06-05 01:37

ohhh, asta da! nota 10!

sil4tuning 13-06-05 06:06

eu dau nota 10 la puterea n numai pt jante ( fac toti bani + ceva ... :) )

GolfuletzS 13-06-05 09:59

nota 11 :D

andrey2003 13-06-05 10:51

frumos rau!!!!!!

Grecu 13-06-05 16:53

Frumoasa la interior, superba la exterior -- merita 10. Misto sistem audio

mike20 13-06-05 18:01

merita numai voturi pozitive..e tare de tot :lol: :!: :!: :!:

DVDValy 13-06-05 18:22

chiar arata bine

orlando 13-06-05 22:22

ce sa zic...
sunt impresionat imi place super mult alternantza galben-negru...
si plus logo-ul BMW galben... :D :D
muzica sa nu mai zic ca stiu cum e sa ai asemenea muzica in mashina...te tampeshte in 10 min de cap....
prizele de aer din spoilere si praguri sa fii fost un pic mai rotunjoare asa...ca parca prea patrate sunt...
in rest totu ok
ce sa zici e bmw nu ai cum sa il jigneshti!

lowrider 14-06-05 00:51

Reusit..tobele nu prea imi plac .. puse pe mijloc dar merge,parerea mea e ca ar fi aratat mai bine cu ele puse in modul clasic

mike20 14-06-05 20:29

da..tobele dadeau mai frumos daca nu erau pe mijloc :o
dar daca omu` a vrut asa... :roll:

NEo007RX4 14-06-05 23:03

superba masina....si bodykitu e super... jantele.....pfuuu...nu mai am adjective pentru ele :) toba e pe mijloc, pt ca asa e bodykitul de la Carzone, cu toba pe mijloc si nu cred ca a vrut sa strice ideea creatorilor

hasky 16-06-05 17:19

5 Attachment(s)
aceasta este in momentul de fata cea mai titrata masina europeana deacea exemplele de styling sunt nenumarate ....am vrea sa va prezentam doar o parte dintre realizari in vederea comentari......vom prezenta creatii pur europene cu care cei de pe batranul continent se lauda la saloanele de specialitate din sua si japonia

DaciaMustang 17-06-05 02:01

-te referi la bmw in general sau.....la ce?(\"...cea mai titrata masina europeana...\")
-prima poza reprezinta o masina care denatureaza imaginea bmw-ului si de asemenea sare in ochi numai datorita contrastului mizerabil dintre verde si maron...hmmm...iar celelalte...pe-aproape.

hasky 17-06-05 10:54

da ma refer la bmw, cea mai titrata si cea mai vanduta marca europeana in sua,canada australia japonia..... iar pozele sunt puse tocmai pt a le comenta, daca aveti exemple le puteti aduce si sa le comentam impreuna......referitor la prima as vrea sa ti explic cate ceva....1 nu denatureaza imaginea ba din contra se incearca preloarea de caracteristici ale seriei6... care este desenata de catre pininfarina deci .....2referitor la contrast si culoare sa ne amintim ce sunt acelea complementare,iar realizarea cromatica mi se pare f.reusita,ne mai punand la socoteala executia......modelele sunt expuse,sunt nevoit sa repet pt a fi comentate,au fost alese pt ca reprezinta ceva la saloanele din europa si usa....daca aveti alte exemple va rugam sa le prezentati 10x


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2024 4Tuning