Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Vot pentru Maria (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/59009-vot-maria.html)

RoSSini 03-12-07 11:57

Vot pentru Maria
 
Salutare ,

Postez aici in ideea ca poate puteti vota pentru bebelusul meu.

Se numeste Maria, are 5 luni si este inscrisa intr-un concurs Pampers, unde marele premiu este aparitia intr-o reclama TV .

Acum am intrat in ultima saptamana a campaniei si avem nevoie de voturile D-voastra.Deocamdata este pe locul 3, peste 1400 oameni au votat pentru ea, de aceea va rog sa votai si D-voastra.Nu va costa nimic, doar 2-3 minute din timpul D-voastra.
Aici este linkul cu Maria
http://www.pampers.ro/ro_RO/baita/ga...d=105&from=top

Suntem pe ultima 100 de metri si avem nevoie de voi.
Va multumesc si Maria va pupa!!


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning