![]() |
Vot pentru Maria
Salutare ,
Postez aici in ideea ca poate puteti vota pentru bebelusul meu. Se numeste Maria, are 5 luni si este inscrisa intr-un concurs Pampers, unde marele premiu este aparitia intr-o reclama TV . Acum am intrat in ultima saptamana a campaniei si avem nevoie de voturile D-voastra.Deocamdata este pe locul 3, peste 1400 oameni au votat pentru ea, de aceea va rog sa votai si D-voastra.Nu va costa nimic, doar 2-3 minute din timpul D-voastra. Aici este linkul cu Maria http://www.pampers.ro/ro_RO/baita/ga...d=105&from=top Suntem pe ultima 100 de metri si avem nevoie de voi. Va multumesc si Maria va pupa!! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning