![]() |
Cum Se Porneste Cd-playerul...
AM DEMONTAT CD-PLAYERUL AUDI CONCERT DE PE UN AUDI A4 SI MI CERE CODUL.PROBLEMA E CA SE APRINDE CATEVA FRACTIUNI DE SECUNDA SI NU AM TIMP SA-L INTRODUC.S-A DEFECTAT SAU E DOAR O MASURA DE SIGURANTA?:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning