![]() |
Lancia Delta vs. ???
Care vrea sa se dea cu o LANCIA DELTA DIESEL?
-masina: are 300000 KM si 80 CAI -accept orice provocare la masini pana-n 90 CAI -contact(rezervari):remus2daniel -astept cat mai multe VW golf diesel:rolleyes2 DOAR pentru LEGALE ! ! ! |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
mama da tu mai ai mute masini? olcit,alfa,seat... cand apari cu bugatti?
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia. |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
genial |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
:)) |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Ce aveti ma cu el... el vrea sa faca curse da!!! poate pune cherosen in loc de motorina :-j
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
nu prea inteleg de ce faceti misto de el, dak omu na avut bani sasi ia o masina noua care e problema? o fi si el constient ca nare rost sa bage bani intrun caza de 100 de ani ca tot cazan ramane, sunt si eu posesor de cazan si stiu cum e, vrea sa faca curse cu ce are , are destule masini cu care poate sa incerce....si oricum threadu era pt masini sub 90 de cai....
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
vs logan1.5dci ?pm
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
GTA spuneam ca vreau sa demonstrez cum fuge o italiana,atata tot...e naspa daca sa inteles altceva...dar eu asta am vrut sa zic...:D |
| All times are GMT +2. The time now is 08:07. |
- Copyright 2026 4Tuning