Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Lancia Delta vs. ??? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/58755-lancia-delta-vs.html)

uncazan 29-11-07 23:01

Lancia Delta vs. ???
 
Care vrea sa se dea cu o LANCIA DELTA DIESEL?
-masina: are 300000 KM si 80 CAI
-accept orice provocare la masini pana-n 90 CAI
-contact(rezervari):remus2daniel
-astept cat mai multe VW golf diesel:rolleyes2

DOAR pentru LEGALE ! ! !

b01uxd 30-11-07 09:46

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 1222377)
Care vrea sa se dea cu o LANCIA DELTA DIESEL?
-masina: are 300000 KM si 80 CAI
-accept orice provocare la masini pana-n 90 CAI
-contact(rezervari):remus2daniel
-astept cat mai multe VW golf diesel:rolleyes2

DOAR pentru LEGALE ! ! !

am io un oltcit de 48 de cai stock, ce zici incercam?

pHlow 30-11-07 12:15

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
mama da tu mai ai mute masini? olcit,alfa,seat... cand apari cu bugatti?

b01uxd 30-11-07 15:12

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1222927)
mama da tu mai ai mute masini? olcit,alfa,seat... cand apari cu bugatti?

asta nu cred ca in viitoru apropiat, dar de tata depinde tot:)

uncazan 30-11-07 15:31

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1222771)
am io un oltcit de 48 de cai stock, ce zici incercam?

incercam si cu oltcitu dar cu conditia sa nu fie turbo:lol:

GTA 30-11-07 22:22

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 1222377)
Care vrea sa se dea cu o LANCIA DELTA DIESEL?
-masina: are 300000 KM si 80 CAI
-accept orice provocare la masini pana-n 90 CAI
-contact(rezervari):remus2daniel
-astept cat mai multe VW golf diesel:rolleyes2

DOAR pentru LEGALE ! ! !


Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia.

uncazan 30-11-07 23:34

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224038)
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia.

deci chiar nu te intereseaza ce fac eu cu masina....eu am facut topicu asta ca sa fac curse..nu sa vii u...nea Ion...ca na domne esti si tu om..si sa ma iei la misto...fiecare face ce vrea cu masina lui !!!

BuzzYBalL 01-12-07 11:38

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224038)
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia.

bine spus GTA :D

59AFA 01-12-07 14:36

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224038)
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia.

:lol: :lol: :lol:
genial

GTA 01-12-07 17:56

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 1224112)
deci chiar nu te intereseaza ce fac eu cu masina....eu am facut topicu asta ca sa fac curse..nu sa vii u...nea Ion...ca na domne esti si tu om..si sa ma iei la misto...fiecare face ce vrea cu masina lui !!!

Nu inteleg de ce iei foc asa,eu am incercat sa-ti dau un sfat.Iar la legale sunt curios la ce grupa o sa intri....la "pregatitoare" poate,si o sa te tragi cu ambulanta si masina de pompieri.........jenibil.

X-Ray-Eyes 02-12-07 14:20

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224991)
Nu inteleg de ce iei foc asa,eu am incercat sa-ti dau un sfat.Iar la legale sunt curios la ce grupa o sa intri....la "pregatitoare" poate,si o sa te tragi cu ambulanta si masina de pompieri.........jenibil.

O sa se traga cu toti concurentii ... chiar daca au masini de 50 sau 450 de cai ... numai ca concurentzii o sa se dea ... pe jos !!!
:))

sTAILLL 02-12-07 14:56

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Ce aveti ma cu el... el vrea sa faca curse da!!! poate pune cherosen in loc de motorina :-j

b01uxd 02-12-07 21:07

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
nu prea inteleg de ce faceti misto de el, dak omu na avut bani sasi ia o masina noua care e problema? o fi si el constient ca nare rost sa bage bani intrun caza de 100 de ani ca tot cazan ramane, sunt si eu posesor de cazan si stiu cum e, vrea sa faca curse cu ce are , are destule masini cu care poate sa incerce....si oricum threadu era pt masini sub 90 de cai....

pitt! 03-12-07 07:36

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
vs logan1.5dci ?pm

uncazan 03-12-07 17:10

Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
 
Quote:

Originally Posted by GTA (Post 1224991)
Nu inteleg de ce iei foc asa,eu am incercat sa-ti dau un sfat.Iar la legale sunt curios la ce grupa o sa intri....la "pregatitoare" poate,si o sa te tragi cu ambulanta si masina de pompieri.........jenibil.


GTA spuneam ca vreau sa demonstrez cum fuge o italiana,atata tot...e naspa daca sa inteles altceva...dar eu asta am vrut sa zic...:D


All times are GMT +2. The time now is 20:09.

- Copyright 2026 4Tuning