Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/58708-masina-americana-colectie-ford-crown-victoria-82-100-stok.html)

dniro25 29-11-07 16:36

Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
10 Attachment(s)
Masina este in stare foarte buna estetic si tehnic,conservata foarte bine,originala 100% asa cum era cand a iesit pe poarta fabricii,pana si radioul e original,totul functional in ea,si mai dau si documentatia ei : manual original + instructiuni de folosire + operating guide + warranty facts booklet - toate ale ei originale.
Cine e dornic de o masina americana celebra si puternica si in stare foarte buna il astept cu oferte.
Masina are toate actele OK, ITP valabil,etc.
Motor de 5000CMC , versiunea LTD,pilot automat,cutie automata,sonorizare originala,aer conditionat,scaune reglabile electric + multe alte dotari pentru vremea aceea.

AN DE FABRICATIE 1982

Pozele sunt mai vechi,presurile alea albastre de pe jos sunt doar pt. a proteja mocheta,ele se pot da jos;) ,o sa revin cu ceva poze mai noi si cu mai multe detalii

Pretul la masina este : nu stiu cat sa zic, dar astept propuneri serioase in raport cu modelul,anul si starea ei.

Fara comentarii stupide, e adresata doar pasionatilor de gen si celor cu adevarat interesati!!!!


Mai multe detalii pe messenger : dniro25 sau la tel
Contact la Tel : 0745184276

nt98adu 29-11-07 18:22

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
Cunosc masina e superba. Iti doresc bafta la vanzare, dar asa ceva nu se vinde!

dniro25 29-11-07 18:31

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
daca nu se vinde se tine ca-s f. incantat de ea :D ,o sa incerc si pe saituri din alte tari din europa,poate are atractie mai mare, oricum pe mobile.de unul la fel dar nereconditionat e in jur de 3000-4000E
Oricum stiu ca-s pasionati si pe la noi de asa ceva

nt98adu 29-11-07 19:38

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
Nu am zis ca nu se vinde ca nu ar cumparao cineva, ci m-am referit la valoare ei ca masina.
Ca sa reformulez: Mai bine ai pastrao pt. tine!

dniro25 29-11-07 22:24

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
bine ai zis,dar vreu sa investesc in casa banii,am alte prioritati mai presus decat ea.oricum nu mai pup asa ceva :cry: , cum o fi soarta, sper sa ajunga pe maini bune

dniro25 30-11-07 16:41

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
:?: :idea: :arrow: :arrow: :idea: :?: :!: :!:

nt98adu 30-11-07 17:41

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
Masina a avut muzica tare pe ea! Am impresia ca tu ai cumparato fara amplificatoare si tunuri de bass.
Era o masina de prezentare in Piatra Neamt, la toate adunarile 4tuning mai speciale (presa, filmari etc.) Cu masina asta s-a circulat f. putin in judet. Ai cumparato de la Ilarion?

dniro25 30-11-07 19:07

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
ceva de gen,posibil sa fi avut sonorizare tare pe ea, :-) , dar sincer prefer radioul ei stereo si FM din 82 original ca se preteaza mai bine la asa masina,sincer. tunuri de bas si amplificari deja vezi pe toate masinile!!!

nt98adu 30-11-07 19:18

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
Sus cu ea! Merita fiecare banut!;)

florin_cars 01-12-07 11:33

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
asta nu e adusa din SV? eram pana acum 4-5 ani sigur una la fel..acelasi paint..BIBELOU..

impozit = 3.000 RON/An, eu zic k doar afara vei gasi un client serios si dispus sa dea banu'..eventual aici unul care sa-ti ofere nu mai mult de valoarea impozitului ei anual :(

supeeeer faina..cine a detinut-o inainte..a avut mare grija de ea, este super la linie, perfecta as zice..WOWW :shock: :rolleyes2

xoxu 01-12-07 13:08

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
2 Attachment(s)
Intr'adevar o masina frumoasa. Pimpmobile 8)

dniro25 01-12-07 13:57

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
ms pt. poze :-P , client sincer nu ma astept sa sara de pe aici (forum), o sa pun anunt pe toate saiturile de profil si din afara
Oricum o sa sara un client la ea, ca arata bine tare, poate pt prezentari sonorizari, firme de jante,cauciucuri,reclame,etc :-P , sau poate un pasionat adevarat de masini de gen.

sau poate toarna americanii un film pe la noi si au nevoie de una ca asta pt filmari :lol:

florin_cars 01-12-07 18:18

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
cu filmele ai dreptate, doar k platesc cam 300Eu/zi + transportul ei.

sincer..din toata expozitia aia de acolo din parcare doar cele 2 americane ies in evidentza, restu' as putea zice chinezarii cu nume europene :lol:


totusi, Regula BAzarului iti cere sa postezi un pret :wink:
altfel te salta moderatorii :twisted:, sa vdm la ce te-ai gandit :D

tintome 02-12-07 06:48

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
impresionanta masina , am apucat sa o vad in realitate
bafta la vanzare

dniro25 02-12-07 19:27

Re: Masina americana de colectie FORD CROWN VICTORIA din 82 100% stok
 
yap,a fost expusa si la mall-ul din iasi la o expozitie ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:00.

- Copyright 2024 4Tuning