Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   mustang (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/58666-mustang.html)

shurik 29-11-07 09:27

mustang
 
Salut si bine vam gasit pe toti sunt nou pe la voi nu de mult am dat de forumul asta am si eu o problema pe care nu o pot rezolva nici cum caut peste tot si nu gasesc nimic .Am un ford mustand 1980 la care vreu si eu niste cai putere in plus si la un pret mik cred ca ma putetzi ajuta plizzzz:cry:

florin_cars 29-11-07 23:08

Re: mustang
 
MustanG cred k vrei sa spui ;)


:arrow: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...73#post1221173

panaitescud 30-11-07 00:02

Re: mustang
 
ce motorizare are mustangul ??

shurik 30-11-07 17:12

Re: mustang
 
daca se vindea scrieam

panaitescud 30-11-07 17:59

Re: mustang
 
Quote:

Originally Posted by shurik (Post 1223519)
daca se vindea scrieam

vad ca nu te-a intrebat nimeni daca o vinzi :lol::lol:

florin_cars 30-11-07 19:47

Re: mustang
 
:lol: :lol: off shurik..nu vad legatura..ce vrei sa spui cu vanzarea? la noi nu se cumara asa ceva mai ales din afara tarii deci nu e vorba de cumparat..ci de ajutat..k aia vroiai mai sus :wink:

shurik 01-12-07 15:46

Re: mustang
 
Florin Cars Man Nu O Vind Si Niki Nu Am E Gind Vreu Doar Ajutor Daca Poti Ajutama Plizzz

codrin44 01-12-07 16:33

Re: mustang
 
referitor la vanzare cred ca a citit si semnatura de la postul lui panaitescud...e scuzabil.

so, shurik.. ar fi bine sa incepi cu date despre motor, poze cu masina sa ne mai clatim ochii si tre sa iasa ceva....
de cat e motorul?

florin_cars 01-12-07 18:14

Re: mustang
 
2.0 OHC ..nush care varianta de putere, dar banuiesc k e de Ford european, americanii aveau 2.3 si 5.0

Bemelo 02-12-07 12:32

Re: mustang
 
Quote:

Originally Posted by shurik (Post 1221162)
Salut si bine vam gasit pe toti sunt nou pe la voi nu de mult am dat de forumul asta am si eu o problema pe care nu o pot rezolva nici cum caut peste tot si nu gasesc nimic .Am un ford mustand 1980 la care vreu si eu niste cai putere in plus si la un pret mik cred ca ma putetzi ajuta plizzzz:cry:

Incep sa cred ca e vreo caterinca proasta. Omu vrea sfaturi de crestere a puterii dar nu zice ce motorizare are pt ca nu o vinde?!?! ce leg are...?
Shurik ca oamenii astia sa-ti dea sfaturi trebuie sa stie si ce motor are masina ca nu e pe ghicite..

panaitescud 02-12-07 17:46

Re: mustang
 
Quote:

Originally Posted by shurik (Post 1224822)
Florin Cars Man Nu O Vind Si Niki Nu Am E Gind Vreu Doar Ajutor Daca Poti Ajutama Plizzz

te ajutam dar vin-o cu detalii ...poze...etc;)


sau are dreptate Bemelo ;)

codrin44 02-12-07 20:25

Re: mustang
 
daca e 2.0 ohc e ....sierra?

florin_cars 05-12-07 23:54

Re: mustang
 
2.0 OHC este..acum Sierra au ba, 6CP e diferentza intre cea mai slaba si cea mai tare varianta. oricum...nu cred k poate face mai multe decat am zis mai sus..conteaza si suma ce e disponibila pt modificari :)

codrin44 08-12-07 22:52

Re: mustang
 
mda...cam 150 n/a dar carburata cum trebuie
dar eu zic ca pana nu vin poze cu motorul si masina cu nr. de md sa terminam ghiceala...mai bini stam far di grji blea...

Hexer 09-12-07 09:03

Re: mustang
 
Quote:

Originally Posted by shurik (Post 1224822)
Florin Cars Man Nu O Vind Si Niki Nu Am E Gind Vreu Doar Ajutor Daca Poti Ajutama Plizzz

Ce mototr e in masina???
Daca nu specifici, topicul o sa fie inchis.



Ps. Nu mai scrie cu majuscule cuvintele...


All times are GMT +2. The time now is 02:07.

- Copyright 2026 4Tuning