![]() |
BORA S_Line
VW BORA....un pic modificata:P
|
Re: BORA S_Line
da ... observam ... cred k ai uitat sa urci pozele :)
|
Re: BORA S_Line
da superba....:lol::oops:.....
|
Re: BORA S_Line
e prea tare masina .. nuh am cuvinte .. sa o stapanesti sanatos ;) ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:19. |
- Copyright 2026 4Tuning