Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '94 - CRX Del Sol EH6 - (D16Y8) - TURBO (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/58447-94-crx-del-sol-eh6-d16y8-turbo.html)

HMiller 30-11-07 15:57

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Superba masina. Sa o stapanesti sanatos!

ZooM-ZooM 30-11-07 16:00

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
ms ms :D si eu o consider frumusica :D
nu stiu cum am reusit performanta...dar jumatate de rezervor s a dus pe 120 km! in bucuresti...si am incercat sa merg cat de cat potolit.. :)) :lol: :lol:

fasso 30-11-07 18:33

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Quote:

Originally Posted by ZooM-ZooM (Post 1223345)
ms ms :D si eu o consider frumusica :D
nu stiu cum am reusit performanta...dar jumatate de rezervor s a dus pe 120 km! in bucuresti...si am incercat sa merg cat de cat potolit.. :)) :lol: :lol:

imi imaginez ce inseamna "mers potolit" intr-un CRX:)))))

doggz 30-11-07 19:00

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
OOOOOhhhh, ce surpriza...si eu mai tarziu, da' mai bine decat deloc...

Bravo frate...superba masina, mai frumoasa ca a mea (:lol:, glumeam, ai vrea tu). Da e super pe bune, de abia astept sa o vad...
Imi pare bine ca am ajutat si eu acolo cat am putut, :oops: , si dupa cum imi imaginez, nu cred ca regreti nici un pic, ca nu ti-ai luat bmw...
Mai tii minte ce ti-am zis...? "e alta clasa, frate".

Marfa, chiar ma bucur pt tine...si ai grija cu plecarile de la semafor...si cu a 2-a suta, la 7000, ca eu inca nu pot sa ma vindec...

ZooM-ZooM 01-12-07 01:19

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Quote:

Originally Posted by doggz (Post 1223725)
OOOOOhhhh, ce surpriza...si eu mai tarziu, da' mai bine decat deloc...

Bravo frate...superba masina, mai frumoasa ca a mea (:lol:, glumeam, ai vrea tu). Da e super pe bune, de abia astept sa o vad...
Imi pare bine ca am ajutat si eu acolo cat am putut, :oops: , si dupa cum imi imaginez, nu cred ca regreti nici un pic, ca nu ti-ai luat bmw...
Mai tii minte ce ti-am zis...? "e alta clasa, frate".

Marfa, chiar ma bucur pt tine...si ai grija cu plecarile de la semafor...si cu a 2-a suta, la 7000, ca eu inca nu pot sa ma vindec...


:lol: :lol: pai tocmai asta e...ca unde ia suta cu a 2a...e super fajneatza :)
oricum,asta seara a fost caterinca rau...mi am vazut masina plecand de prea multe ori,nu mai fac prostia sa o dau...mai ales dupa ce o pun la punct :)

ZooM-ZooM 02-12-07 14:55

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
azi am mers si eu cu ea un pic decapotata...o tura scurta prin cartier...foarte tare senzatia :D daca tin geamurile sus,inclusiv luneta,nu e deloc curent!

doggz 02-12-07 20:59

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Quote:

Originally Posted by ZooM-ZooM (Post 1226113)
azi am mers si eu cu ea un pic decapotata...o tura scurta prin cartier...foarte tare senzatia :D daca tin geamurile sus,inclusiv luneta,nu e deloc curent!

He he, mosule...inca esti pe "discover mode", o sa mai ai multe senzatii de descoperit...sa vezi la vara...:twisted:

Treaba buna "del sol-u'", ahhh ?

neo_crx 02-12-07 21:43

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Sa o stapaneshti sanatos mane....bine ai venit in brigada :D.....poate ne intalnim totzi 3 sa vb una alta....

ZooM-ZooM 03-12-07 15:01

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
pai ne intalnim :D eu cu doru am facut deja un schimb de impresii live :D :lol: lasa mi un nr de tel pe PM,sa te agatzam si pe tine data viitoare :)

neo_crx 03-12-07 20:36

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Quote:

Originally Posted by ZooM-ZooM (Post 1227775)
pai ne intalnim :D eu cu doru am facut deja un schimb de impresii live :D :lol: lasa mi un nr de tel pe PM,sa te agatzam si pe tine data viitoare :)

Am vb shi eu cu Doru` mai acum 2luni cred.....ne intalnim zilele astea daca e ....itzi las numarul meu pe PM

maibunu 07-12-07 10:09

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Si ce nu a plecat bine de langa tine masinuta.

P.S. am ramas foarte bine impresionat de masinuta asta mi-a placut la nebunie cu toate ca sunt fan al altui brand.

Urban_Racing 07-12-07 11:00

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Pai de obicei dupa ce te urci intr`o honda te suceshti! devi fan honda :D

ZooM-ZooM 07-12-07 13:06

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 1234307)
Si ce nu a plecat bine de langa tine masinuta.

P.S. am ramas foarte bine impresionat de masinuta asta mi-a placut la nebunie cu toate ca sunt fan al altui brand.

:lol: :lol: :lol:
map ule te mananc daca mai pleci cu ea asa :D :lol:
ma bucur ca ti a placut,si eu cand am vazut o pe a lui doru...nu mi a mai trebuit pisica :) :D

yulasinio 07-12-07 18:55

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
felicitari de achizitie :D
Vad ca se inmultesc Del solurile si posesorii Honda in romania, asta ma bucura mult. Mai ales ca ai renuntat la pisicuta pt o Honda :lol:
Bafta cu ea in continuare si sa ne ti la curent cu viitorul ei ;)

BascaBV 08-12-07 13:15

Re: Del Sol...inca una... :)) GIS'u mic
 
Am observat si je aseara ... frumoasa :D


All times are GMT +2. The time now is 11:26.

- Copyright 2024 4Tuning