Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   salut (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/58360-salut.html)

dexter_barosanu 26-11-07 00:33

salut
 
caut si eu o cutie in 6 pentru o pisicuta din 98 daca se potriveste de la un bmw mai nou fara modificari insemnante si de unde pot achizitiona astept si eu un raspuns de la cineva. MS


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2026 4Tuning