Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/58004-mindnight-racers-baia-accepta-mermbri.html)

bilutza 22-11-07 18:32

Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Toti cei care vor sa adere la acest club sa isi exprime dorinta ... regulile le voi pune zilele acestea ...

VG30DETT 21-12-07 19:25

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
nu le mai pui

GODLESS 22-12-07 01:35

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Face cozonaci , taie porcul ... nu are timp acuma :lol: ... poate dupa sarbatori !

3SGE 22-12-07 03:18

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 1257451)
Face cozonaci , taie porcul ... nu are timp acuma :lol: ... poate dupa sarbatori !

Da mah, tu unde ai disparut, ca am venit din sm si nu mai erai la omw, ai mers sa faci niste burgheri si ceva cartofi pai? :D Era schimbul tau, erai pe noapte? :D

GODLESS 22-12-07 03:26

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Pai am plecat deodata cu tine de la omv m-am dus sa vad daca pot face ceva cu furtunul spart , si ne reusind sa fac nimic am plecat acasa ...lasa ca ne vedem maine , defapt azi ... poate mai iese ceva ... (da tu nu ai somn ? e 4.30 !:shock: )

adisoruc 22-12-07 08:51

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
cum sa aiba somn cand umbla prin SM/BM se plimba ca doar e in vacanta omul!

3SGE 22-12-07 11:41

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 1257490)
Pai am plecat deodata cu tine de la omv m-am dus sa vad daca pot face ceva cu furtunul spart , si ne reusind sa fac nimic am plecat acasa ...lasa ca ne vedem maine , defapt azi ... poate mai iese ceva ... (da tu nu ai somn ? e 4.30 !:shock: )

pai si la tine, tot 4.30 era cand ai scris mesajul! :D Hai ca pov mai tarziu, poate iesim la o maslina pane diseara.

cipricipri 20-03-08 15:33

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Regulile nu le mai pui??? Ca sunt curios .

https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/70205-golf-2-1-6-a.html

IonutzMFF 20-03-08 15:42

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Aspirantul la statutul de membru MR trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Varsta Minima 18 ani
2. Permis de Conducere
3. Masina proprie axata pe MR DRAG, MR DRIFT, MR SHOW, MR SOUND, MR RALLY.
4. In cazul in care doreste sa adere la MR DRAG, se va da cu 1 (2) masini care se situeaza in aceasi grupa de putere cu el, si in functie de rezultat va avea un + sau un - la propunerea de aderare.
5. Plateste taxa de aderare in club, respectiv: Tricou, Sticker, Parasolar
6. Plateste in termen de 1 luna de la aderarea la MR cotizatia pe semestru in curs de desfasurare in functie de luna in care adera!
7. Acesta va fi admis daca indeplineste toate conditiile de mai sus si daca este acceptat printr-un vot de ceilalti membri MR.
8. Aderarea membrilor se va face intr-o data precisa, o singura data pe luna, la o scurta sedinta MR.


Post scris de Mikutzu pe unul din thread'urile de pe site'ul MR, God rest his soul :(

tuner_cata_05 20-03-08 15:45

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Uite...aici este regulamentul...;)
http://forum.midnightracers.ro/showthread.php?t=794

Ups...scuze...mi-ai luat-o inainte Ionut :D...;)

IonutzMFF 20-03-08 15:46

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
mersi cata :)

dani_ddtz_MR 21-03-08 00:31

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
alt id...trb sa iasa soarele sa facem o regrupare...sti pishto nu ? :D ... ai promis

IonutzMFF 21-03-08 10:48

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
Asta seara la practiker ... la 22 :00 , numai membri midnight racers

dani_ddtz_MR 21-03-08 15:14

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
asa mai merge :D ... ghinion cu onomastika da oricum vin la 22 jumate...pusik;))

IonutzMFF 28-03-08 13:07

Re: Mindnight Racers Baia Mare accepta noi mermbri !!!
 
La ora 22:00 intalnire Membri Midnight Racers ....Cei care vor sa ma ajute in organizarea Show'ului din 11.05.2008...In parcare la Maramuresul .


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning