Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Montaj linie audio !!! (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5793-montaj-linie-audio.html)

Heparu_Boy 06-06-05 14:29

Montaj linie audio !!!
 
Stiti pe careva din suceava care mi-ar putea monta o linie audio !!! Dar unu sa fie bun !!! Si nu chiar asha de scump ca pentru inceput ii bun pana iei din portocala cu semnul \"!\" ..... dupa aia o sa pun altceva !!!


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning