![]() |
Montaj linie audio !!!
Stiti pe careva din suceava care mi-ar putea monta o linie audio !!! Dar unu sa fie bun !!! Si nu chiar asha de scump ca pentru inceput ii bun pana iei din portocala cu semnul \"!\" ..... dupa aia o sa pun altceva !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning