Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Tari & Concept Cars (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars.html)
-   -   Masini tari vazute la noi !!! (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars/5781-masini-tari-vazute.html)

romanov 15-05-06 19:12

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza
am observat ca se poarta foarte mult alb pe mashinile de lux.. le sta bine e ceva noi se mai satura lumea si de negru :)

lasa lasa ca asa bine arata masinile albe iarna...mai ales cand arunca baietii veseli nisip pe jos

roby18 15-05-06 19:53

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
mai baieti eu m-am saturat de culorile alb,megru,gri care sunt pe mai toate masinile ........ sa mai puna lumea niste culori mai misto
eu cred ca o sa imi fac masina portocalie ..... cand imi cumpar :D

roby18 15-05-06 19:54

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by romanov
lasa lasa ca asa bine arata masinile albe iarna...mai ales cand arunca baietii veseli nisip pe jos

poate trece un utilaji de dezapezit si nu vede masina ...... sa vezi ca rad

Bmwaldo 15-05-06 21:52

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by mihai88
:Dmasina:D

o sa revin..posibil cu un q7 din giulesti,nu are nik special doar jentile schimbate.....negru

e vecinu` meu .. jantele crek`s pe 22'' e jmekera...cred k a fost prima in romania .. e 3.0 tdi .. oricum .. o sa fac o poza in parcare ...sa vezi cum arata un q7 intr`o parcare doar cu dacii :lol: :lol: :lol:

mihai88 15-05-06 22:08

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
pai ce mai astepti :P



offtopic:daca stai in giulesti suntem vecini :)))))

sil4tuning 16-05-06 14:50

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
2 Attachment(s)
UN V12 :rolleyes2

RuDoLf3721 16-05-06 14:59

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
sweet a$$ ride =p~

Alexc2vtr 16-05-06 15:34

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Ce ma oftic ca nu am avut acum 2 saptamani camera cu mine,F430 ala rosu era intr-o liniuta cu un gallardo negru inainte de intrarea in pasajul Unirii.

Sasha_z 16-05-06 16:43

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
avem si noi un Q7 in oras de vre`o 2 sapt.....(deocomdata singurul...) sper sa reusesc sa`i fac niste photo

Special_AS6 16-05-06 21:25

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
9 Attachment(s)
Salutare baietzi!!!
Apropo de masinile tari vazute la noi.....mergeam si eu azi prin Romana pe la Pizza Hot si tot mergeam si mergeam :) pana am ajuns pe pietonalul de la HJ cand aud in spatele meu un motor foarte fioros(cred ca imi atragea atentia ca vrea sa treaca)....cand ma intorc raman "masca":shock: .....nu imi venea sa cred ochilor.......SLR :shock: ......MERCEDES-BENZ SLR ...........ERA SA MA "CALCE" UN MERCEDES BENZ SLR NOU NOUTZ !!! :lol:

ESPinoza 16-05-06 21:37

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
mai frate cum poate sa arate mashina asta.. e incredibila..

RuDoLf3721 16-05-06 21:51

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
superjale masinutza asta.. are si un prieten de`al meu poze cu ea.. le`a facut la brasov,cand proprietaru` sarea cu parasuta :)))

RuDoLf3721 16-05-06 21:53

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
sa vad daca le iau de la el maine :D

mihai88 16-05-06 22:02

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
special as6 pai dc nu ai stat sa te calce...macar dupa aia erai jmecher-ma calcat slr-u yupii :))))


acum serios chiar e marfa masina

Bmwaldo 16-05-06 23:46

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
bestiala :shock: :shock: :shock: :shock: cum s`o auzii frate ? doamne ce bijuterie .... ash dormii cu ea in casa ..de frica sa nu o fure / zgarie .. :lol: :lol: .. e incredibila .. a atins perfectiunea ... :D :D


All times are GMT +2. The time now is 04:09.

- Copyright 2024 4Tuning