Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Provocari !!! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/57729-provocari.html)

szambi77 12-01-08 15:05

Re: Provocari !!!
 
Baieti, cu tot respectul cuvenit pentru fiecare dintre voi, in legatura cu acest thread, daca voi va provocati in mod public unul pe celalalt, cunoscandu-se nick-uri, nr. de inmatriculare, locatii, ore etc. e doar o chestiune de timp pana un participant (sau mai multi) va fi "scos din functiune" avandu-se in vedere ca exista legi destul de aspre in vigoare ... Desigur e doar o idee.. s-ar putea sa nu am dreptate ... Toate cele bune !

Keisuke 12-01-08 15:08

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 1289116)
Baieti, cu tot respectul cuvenit pentru fiecare dintre voi, in legatura cu acest thread, daca voi va provocati in mod public unul pe celalalt, cunoscandu-se nick-uri, nr. de inmatriculare, locatii, ore etc. e doar o chestiune de timp pana un participant (sau mai multi) va fi "scos din functiune" avandu-se in vedere ca exista legi destul de aspre in vigoare ... Desigur e doar o idee.. s-ar putea sa nu am dreptate ... Toate cele bune !

Stiu exact ce zici, dar la noi toate cursele se fac din taste ..nimic mai mult ;)

R M B 18-01-08 16:29

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor (Post 1277228)
vad multa vorba dar nici o fapta ...deja se tine de prostie ...toti isi lauda masinile dar nu am vazut nimic pina acum ...hai , facem adunare si ne dam

si dupa aia constatam toti ca tu nu mai vii. Ai mancat ceva picant?

Keisuke 18-01-08 16:30

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by R M B (Post 1299838)
si dupa aia constatam toti ca tu nu mai vii. Ai mancat ceva picant?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: se vede ca ai ajuns acasa

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IonutzMFF 18-01-08 16:55

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by R M B (Post 1299838)
si dupa aia constatam toti ca tu nu mai vii. Ai mancat ceva picant?

Cine se putea baga in seama :)) am ajuns acolo dar mai tarziu ...sunt obligat cumva sa fac curse???? daca a intervenit ceva pe linga asta e ..nu inseamna ca nu mai fac ... e nu conteaza , e ca si cum as vorbi cu pereti :)

adisoruc 18-01-08 18:42

Re: Provocari !!!
 
da mai ionut, tu ai sustinut mare si tare pe forum ca gata, vin, trag cu orice fara probleme si cand te suna lumea, apoi ca nu mai pot, ca sa vezi....na? ce zici de asta????

" asa ca ii dau toata dreptatea lui RMB

PS parca ziceai ca marti iti vinzi masina 100%...nu comentez aici dar daca pana sapt viitoare mai ai masina TE PROVOC oficial la o tura NOI DOI!! sapt viitoare imi soseste masina noua si te provoc, o sa fie doar un 1.8 asa ca ce zici? si de asta ti frica??

IonutzMFF 18-01-08 23:09

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1300137)
uite, un mic indiciu! si e doar 1.8, ce zici?

Seat dupa bord ...1.8 tfsi , merge ....si trage bine masina . Acuma ce vrei sa demonstrezi ??? Ok , ne dam dar eu cu masina noua

adisoruc 18-01-08 23:36

Re: Provocari !!!
 
ne dam frate, ne dam...stii tu ionut!

IonutzMFF 19-01-08 11:49

Re: Provocari !!!
 
We will meet ar the red light ...soon :)

adisoruc 19-01-08 12:13

Re: Provocari !!!
 
:D :D :Dcat de curand, ai dreptate

Keisuke 06-02-08 02:48

Re: Provocari !!!
 
Asta seara faimosul C si-a gasit in sfarsit nasul pe uphill ...de la o nou venita, care se autointituleaza Altea. Diferenta de putere si cateva reflexe bune si-au spus cuvantul inca dupa primele curbe, desi rezultatul a fost close call verdictul a fost dat : C-ul a fost infrant desi a luptat vitejeste pana la ultima curba ... ..
Asteptam o revansa, desi zic eu, inutila.

:tetter:

adisoruc 06-02-08 10:05

Re: Provocari !!!
 
a fost just for fun! ne-am simtit de minune aseara pe urcare! sper sa o repetam cat de curand! poate chiar mai multi!

GODLESS 06-02-08 12:58

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1338729)
a fost just for fun! ne-am simtit de minune aseara pe urcare! sper sa o repetam cat de curand! poate chiar mai multi!

Poi cine va pune sa nu dati un telefon ... :sad:

adisoruc 06-02-08 13:04

Re: Provocari !!!
 
lasa si u un nr de tel pe pm!

PS a fost ceva de moment...

Bata 06-02-08 14:59

Re: Provocari !!!
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1339154)
lasa si u un nr de tel pe pm!

PS a fost ceva de moment...

erai domn de dadeai aseara un tel ca demuuult vreau sa urc pana la han cu voi :P
app de provocari:P nfs in retea se baga cineva? prin martie in laborator la sincai s-ar putea sa fie ceva :-$


All times are GMT +2. The time now is 05:47.

- Copyright 2024 4Tuning