Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   Audi-VW-Skoda-Seat Fest (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/57676-audi-vw-skoda-seat-fest.html)

Heparu_Boy 19-11-07 06:25

Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Ce ziceti sa facem o intalnire Audi-VW-Skoda-Seat Fest?

Heparu_Boy 19-11-07 06:37

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Am zis audi vw skoda seat pentru ca is din aceeleasi origini (mai nou si porche ) :) dar eu zic ca ar fi foarte tare o asemenea intalnire acuma pe final de an ....
Cine se mai ofera sa ajute la organizare?
Orice idee este bine venita .... precum si orice masina ... :)

eddycdk 19-11-07 12:28

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
eu sunt de acord!mai ales ca sunt inebunit dupa grupul Volkswagen-Audi!
dar trebuiesc stabilite niste detalii cu locul si timpul cand va avea loc!
hai sa ne strangem mai multi...si sa punem la punct aceste detalii!;)

Heparu_Boy 19-11-07 14:00

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Pai de asta am scris sa intre lumea si sa vedem ce se poate rezolva ....

shpeedy 19-11-07 14:15

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Nu vreau sa va stric entuziasmul, dar exista un forum "concurent" care este dedicat grupului VAG si care are deja un istoric de intalniri zilnice, saptamanale, trimestriale...

Pot enumera cateva din Bucuresti:
- noaptea in fata Casei Poporului
- joia la Sala Polivalenta, de la ora 19:00
- duminica la Sala Polivalenta, de la ora 11:00
- samd.

Heparu_Boy 19-11-07 14:29

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Nu vreau sa te cert .... dar eu ma refeream la o intalnire undeva in tara .... nu in bucuresti ca acolo va cunoashteti toti .... asa ca trimite-ti oraganizatori acelor intalniri aici sa vb si eu cu ei

bmwm5 19-11-07 14:42

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
si eu sunt de acord,o sa mai urmaresc thread-ul sa vad ce si cum

Aaronnel^ 21-11-07 18:49

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
Quote:

Originally Posted by Heparu_Boy (Post 1206091)
Nu vreau sa te cert .... dar eu ma refeream la o intalnire undeva in tara .... nu in bucuresti ca acolo va cunoashteti toti .... asa ca trimite-ti oraganizatori acelor intalniri aici sa vb si eu cu ei

Tocmai.... forumul concurent a facut pana acum 4-5 serii de intalniri in tara. Intalniri de vara,toamna,iarna si primavara. Ultima intalnire a fost acum o saptamana la Olanesti. O sa urmeze cea de iarna.

bogdan_wrc 21-11-07 19:25

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
care va avea loc la Buc... dar cele sezoniere au loc in tara. oricum, mai bine ne unim toti, decat sa ne imprastiem la mai multe intalniri...
oricum, suntem multi membrii activi si aoclo si aici...asa ca putem transmite si acolo ce facem aici.

iulian.ghetto 24-11-07 21:49

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
ideea e buna..ramane sa ne organizam!

laurentiu_tim 25-11-07 15:07

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
as veni si eu,vin cu troaca :-)

laurentiu_tim 25-11-07 15:07

Re: Audi-VW-Skoda-Seat Fest
 
as veni si eu,vin cu troaca :-) ca si asa am nevoie de sfaturi de la voi ;)


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning