![]() |
Vand jante
2 Attachment(s)
Vand jante bmw 520 cu gume
pret 750 eur ! astept PM de la cei interesati |
Re: Vand jante
dc nu se baga nimeni ? cer mult ? gumele sunt uzate putin, am uitat sa precizez ca pretul este negociabil
|
Re: Vand jante
Quote:
Ai uitat sa precizezi dimensiunea jantelor. |
Re: Vand jante
jantele sunt de 17"
|
Re: Vand jante
sus.suuuuuus c-o sa vina si jante de urs :D
|
Re: Vand jante
upppppppppp
|
Re: Vand jante
uppppppppppppp
|
Re: Vand jante
Quote:
J, ET, LLK ? |
Re: Vand jante
suuuuussss
|
Re: Vand jante
ET cat?..............
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:42. |
- Copyright 2026 4Tuning