Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand jante (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/57315-vand-jante.html)

63juv 15-11-07 00:04

Vand jante
 
2 Attachment(s)
Vand jante bmw 520 cu gume
pret 750 eur !
astept PM de la cei interesati

63juv 16-11-07 00:59

Re: Vand jante
 
dc nu se baga nimeni ? cer mult ? gumele sunt uzate putin, am uitat sa precizez ca pretul este negociabil

X-Ray-Eyes 16-11-07 04:36

Re: Vand jante
 
Quote:

Originally Posted by 63juv (Post 1201390)
dc nu se baga nimeni ? cer mult ? gumele sunt uzate putin, am uitat sa precizez ca pretul este negociabil


Ai uitat sa precizezi dimensiunea jantelor.

63juv 16-11-07 14:39

Re: Vand jante
 
jantele sunt de 17"

63juv 17-11-07 20:45

Re: Vand jante
 
sus.suuuuuus c-o sa vina si jante de urs :D

63juv 20-11-07 00:24

Re: Vand jante
 
upppppppppp

63juv 21-11-07 16:05

Re: Vand jante
 
uppppppppppppp

corraptor_evo 22-11-07 08:25

Re: Vand jante
 
Quote:

Originally Posted by 63juv (Post 1201962)
jantele sunt de 17"

... si mai ce?
J, ET, LLK ?

63juv 02-12-07 20:15

Re: Vand jante
 
suuuuussss

ovidiums 06-12-07 16:13

Re: Vand jante
 
ET cat?..............


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning