![]() |
Tractorri Lamborghini Mustang
4 Attachment(s)
Tractorri Lamborghini Mustang Tractorri Lamborghini Mustang, expus la SEMA, a fost realizat de un anume John Haugh (din Cleveland) si nu este altceva decat un Gallardo, cu al sau motor V10 de 520 de cai, imbracat in "haine" de Mustang. |
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
Sincer...oribila transformare...cel putin spatele ala "gol" a iesit nasol...
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
cat de najpa poate sa fie, nu-mi place deloc corcitura asta >:P
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
doamne ce om,cum a putut sa strice o asa capodopera de masina cum ar fi Gallardo,arata kiar nasol,un kitch oribil.......si noi radem de romanii nostrii cu Dacia-BMW:))......inseamna k nu numai noi facem astfel de "tuninguri extreme"...:))
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
ia zis bine Tractorri frate nu e posibil sa iti bati joc in halu asta de o masina cum e gallardo:(
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
vad ca a inceput sa se poarte chestia asta pe afara..Nush ce sa zic .. ori noi nu avem gusturi ori au si ei taranii lor.. tind sa inclin catre varianta a 2a. :D :D
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
Din cauza asta urasc toti prostii(americani 90%) care isi permit masini tari si apoi le accidenteaza ori ajung in halul asta. Cam asta e cultura americana care mai nou isi face loc si prin patria noastra.
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
vai...km sa duci un asha kitch la SEMA....und is numa mashini respektabile...ioi:lol: :lol: :lol:
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
bravo frate, ce urmeaza sa transforme un m5 in dacie 1300???
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
la ce s-o mai fi chinuit frate omu sa ishi faca dintr-un Gallardo un Mustang kre a ieshit shi urat shi ieshea mai bine dak ishi lasa Gallardo normal shi ishi lua omu un Mustang dak tot voia.
:shock: app, fatza e mustang curat, dar spatele.....:| incredibil de urat shi nu are nici o treaba cu tuning-u I MEAN: WHY BOTHER:?: :?: :?: |
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
multe "nu"uri pe aici :D , dar totusi macar putin respect ptr munca depusa...daca te uiti la ea ca la o masina "noua" adick nu pornesti de la ideea mustang+gallardo...e acceptabila... in afara de grila spate.. prea gol cum spunea cineva mai sus, in principal cam asta e..numa spatele e de gallardo... si numa jumate din el.. daca ar schimba grila aia poate..si poate si stopurile de gallardo ( :lol: ) care sunt prea..."furious" ptr un "rough" mustang...dar in fine gusturile nu se discuta
P.s. evacuarea e misto :P |
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
e un mare PARTZ
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
luneta aia parca sta sa zboare, bine ca n-a facut un lamborghini in 4 usi :)) oricum e jignitor
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
pacat de masina....a iesit un kitch...
|
Re: Tractorri Lamborghini Mustang
nu era mai simplu sa mute motoru de gallardo pe un mustang autentic daca tot vroia sa pastreze caroseria de mustang ?..ca vad ca asta sa dorit ...practic un mustang, era mult mai reusita combinatia
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:03. |
- Copyright 2026 4Tuning